Populārākie produkti

Pieejams uzreiz

Filtri

Siltās grīdas ir viens no veidiem, kā var būtiski palielināt komfortu savā mājoklī.

Staigāt ar basām kājām ir gan veselīgi, gan patīkami, bet mūsu klimatā tas ne vienmēr ir iespējams, jo grīdas tomēr ir pārāk aukstas, kas lielā mērā atkarīgs arī no ēkas kopējā stāvokļa un tās apsildes veida.

Tāpēc arvien biežāk sava mājokļa uzlabošanai un pielāgošanai mūsdienīga komforta standartiem tiek ieklātas apsildāmās grīdas. Tās palīdz uzturēt telpās vienmērīgu klimatu, ļauj pilnvērtīgāk izmantot telpu, padarot grīdu par ļoti pievilcīgu zonu jebkurām aktivitātēm un nodarbēm. To īpaši novērtē ģimenes ar bērniem, jo grīda ir galvenā virsma, uz kuras pavadīt laiku jau no zīdaiņa vecuma. Grīda ir universāla un ērti apdzīvojama, tāpēc ir vērts to padarīt komfortablu.

Pareizi funkcionējošas un kvalitatīvas siltās grīdas jāveido no vairākiem elementiem un materiāliem, kas pareizi jāsavieno un jāieklāj.

Prof preču klāstā ir viss nepieciešamais, lai zinošs meistars varētu ātri un precīzi ieklāt siltās grīdas.

  • Izvēloties silto grīdu ar ūdens cirkulāciju jārēķinās, ka telpas augstums samazināsies, jo ir jāieklāj pietiekama siltumizolācija, parasti tās ir putuplasta plāksnes. Savu vietu aizņem arī armatūras siets, arī siltās grīdas caurules, pa kurām tad notiek ūdens cirkulācija, kas vienmērīgi uzsilda grīdu līdz vēlamajai temperatūrai.
  • Izvēloties elektriskās siltās grīdas, ierīkošanas darbi būs mazāki, bet šāds risinājums vairāk piemērots nelielām platībām, piemēram, dzīvoklim. Privātmājās, kur ir liela platība un sava autonoma ūdens sildīšanas sistēma, siltā grīda ar ūdens apsildi ir izdevīgāka un ērtāka.
  • Ja arī grīdas ieklāšanu veic pašu spēkiem, tad pieslēgšanas darbus tomēr vajadzētu uzticēt speciālistam, jo vajag pārzināt daudzas specifiskas nianses, sistēma ir jānoregulē. Tāpēc arī jāizvēlas profesionāli un piemēroti sistēmas elementi: kolektori, regulatori un kolektoru skapji. Tas garantēs, ka sistēma darbojas kvalitatīvi, nepārsniedz plānotos enerģijas patēriņus, ir droša.

Apsildāmās grīdas ir laba izvēle daudzu iemeslu dēļ. Tas atbilst mūsdienīgiem dzīves telpas risinājumiem, kur pēc iespējas noņemts viss liekais. Visa apsildes sistēma ir acīm neredzama, tāpēc tā netraucē interjeram, ļauj telpu pārveidot pēc saviem ieskatiem. Siltās grīdas ir ilgtermiņa ieguldījums, jo sistēmu un tās elementus vajadzības gadījumā var arī labot, atjaunojot tās funkcijas. Vislabāk un ērtāk ir siltās grīdas ierīkot jau uzeiz, kad ēka tiek būvēta. Tad tas aizņem mazāk pūļu un arī izdevumu, jo grīdas apsildes sistēmu jau iekļauj projektā.

Izvēloties šādu risinājumu savai dzīves platībai, grīdas vienmēr būs vienmērīgi siltas, būs iespēja regulēt temperatūru. Siltās grīdas arī ir savienojamas ar dažādiem grīdas segumiem, dodot iespēju iemītniekiem pašiem lemt par sev patīkamāko un ērtāko variantu.