+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā

 

Velux atsauksmes

PROF.LV ir dinamisks uzņēmums, kas spēj ieraudzīt mūsdienīga klienta vajadzības un pielāgot savu biznesu tā, lai klientam ir pozitīva pieredze visā iepirkšanās procesā PROF.LV interneta veikalā.

Viena no uzņēmuma stiprajām pusēm ir precīza un ātra klientu apkalpošana, kā arī laba zināšanu bāze.

Uzņēmuma darbinieki cenšas uzlabot savu efektivitāti klientu apkalpošanā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un regulāri papildinot savu profesionālo kvalifikāciju.

VELUX Latvia augsti novērtē sadarbību ar PROF.LV un vēl veiksmīgu attīstību nākotnē.

VELUX LatvijaVelux Logo

Pārdošanas vadītājs Latvijā un Lietuvā

Dmitrijs Astašonoks

 

Ruukki atsauksmes

Biznesa vide ir dinamiska un mainīga, līdz ar to soli priekšā citiem ir kompānijas, kas prot kvalitatīvi pielietot dažādās pieejas pārdošanā un saskatīt iespējas, kuras citi ir palaiduši garām.

PROF.LV uzskatāmi pierāda, ka ir iespējams radīt profesionālu pārdošanas konceptu, kas, pretēji vispārpieņemtajam, komunikācijā ar klientu nevis fokusējas uz cenas kritēriju kā galveno, bet tieši pretēji – ir mācējis izveidot efektīvu pārdošanas instrumentu produktiem un servisam ar lielu pievienoto vērtību.

Mēs, Ruukki, kā līderis metāla jumtu segumos un godprātīgs sadarbības partneris, ar gandarījumu novērtējam līdz šim paveikto un arī turpmāk esam atvērti sadarbībai, idejām un kopīgiem panākumiem!

RUUKKI LATVIJARuukki logo

Tirdzniecības vadītājs

Gunārs Grāvītis

 

Rockwool

Vairāku gadu garumā mūsu sadarbība ar PROF.LV ir izveidojusies ļoti veiksmīga, kopā esam realizejuši neskaitāmus būvniecības projektus.

PROF.LV komanda izceļas ar savu zināšanu bāzi un pieredzi, tapēc esmu pārliecināts, ka jebkuram klientam tiks piemeklēti visatbilstošākie siltumizolācijas materiāli no plašā ROCKWOOL klāsta.

ROCKWOOL

Tirdzniecības pārstāvis

Rockwool logo

Aivars Kopļarovs

 

Aeroc atsauksmes

PROF.LV ir oficiāls AEROC sadarbības partneris Latvijas tirgū. Tam par apliecinājumu ir arī PROF.LV plaši piedāvātais AEROC izstrādājumu klāsts.

Jau pašā zīmola nosaukumā ir pateikts, ka PROF.LV ir nopietns un jau ar laiku pārbaudīts profesionāls partneris Latvijas būvmateriālu tirdzniecības tirgū. Kompetenta un uz rezultātu orientēta uzņēmuma komanda spēj nodrošināt augstu servisa līmeni gan profesionālam celtniekam, gan amatierim.

AEROC

Tirdzniecības direktors

Aeroc logo

Ervīns Fogts

 

Isover atsauksmes

Vairāku gadu sadarbība ir pierādījusi, ka PROF.LV ir kompetents sadarbības partneris, kas izprot klientu vajadzības un spēj  piedāvāt precīzus risinājumus no plašā produktu klāsta.

PROF.LV komanda ir nevis vienkārši pārdevēji, bet gan augstākās kvalifikācijas profesionāļi, kuri ne tikai pārzina pārstāvētos produktus un to pielietojuma iespējas, bet arī pievērš īpašu uzmanību klientu servisam. 

Esam gandarīti par veiksmīgo sadarbību, piedāvājot klientiem ISOVER siltumizolācijas materiālus un Gyproc sausās būves produktus un sistēmas.

Saint-Gobain Celtniecības ProduktiIsover logo

ISOVER, Gyproc vadītājs

Jānis Ankipāns

 

Sakret atsauksmes

Profesionalitāte un uz klientu vērsts kolektīvs ir tas, kas vislabāk raksturo PROF.LV. Uzņēmums necenšas kļūt par vienu no tirgus dalībniekiem, PROF.LV tiecās būt tiem priekšā, uzstādot arvien augstākus mērķus un ieviešot inovācijas būvmateriālu tirdzniecībā.

Mēs, SAKRET, no pirmsākumiem respektējām potenciālu PROF.LV komandā, un šobrīd varam teikt, ka nebijām kļūdījušies, prognozējot šī uzņēmuma dzīvotspēju un strauju attīstību sarežģītajos tirgus apstākļos.

Labprāt turpināsim sadarbību ar PROF.LV un komandai vēlam sasniegt arvien jaunus mērķus!

SAKRETSakret Logo

Projektu vadītājs

Roberts Ķelpis

 

DOW atsauksmes

PROF.LV ir oficiāls Caparol zīmola izplatītājs Latvijā. Līdzšinējā sadarbībā PROF.LV sevi ir apliecinājuši kā moderna, mērķtiecīga komanda ar vēlmi nodrošināt saviem klientiem augstvērtīgu servisu. PROF.LV aktīvi strādā, lai pielāgotu savu piedāvājumu dažādām klientu vajadzībām un veiksmīgi izmanto mūsdienu tehnoloģijas, lai atvieglotu saviem klientiem iepirkšanās procesu.

DAW Baltica novērtē sadarbību ar PROF.LV un vēl uzņēmumam strauju izaugsmi!

DAW BalticaCaparol

Tirdzniecības vadītājs

Ansis Grīnbergs

 

Velux atsauksmes

Profesionalitāte. Uzticība. Aktivitāte. Tie ir galvenie principi kas ļāvuši izveidot ilggadīgu un efektīvu Knauf un PROF.LV sadarbību. Uzsākot savstarpējās profesionālas attiecības laikā kad Latvijas būvmateriālu tirgus darbojās spēcīgas konkurences apstākļos, PROF.LV ir spējis izaugt par konkurētspējīgu un spēcīgu tirgus spēlētāju, kas orientējas uz klientu, piedāvājot mūsdienu dinamiskajai videi atbilstošu servisu.

Šādi panākumi ir sasniegti pateicoties PROF.LV komandai, kas ir savas jomas profesionāļi ar ilggadīgu pieredzi.

Knauf, kā vadošais būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs Eiropā un pasaulē, augsti vērtē līdzšinējo sadarbību ar PROF.LV, un plāno to turpināt arī nākotnē.


KNAUF
Velux Logo

Tirdzniecības pārstāvis

Juris Tensbergs

 

Tenapors atsauksmes

PROF.LV ir  uzņēmums ar kuru ir patīkami sadarboties. Šī uzņēmuma īpašība ir prasme maksimāli apmierināt pasūtītāja vajadzības, prasme atrast  kompromisus.  PROF.LV ir stabila un profesionāla kompānija, kas kvalitatīvi veic savu darbu. Mēs rekomendējam PROF. LV saviem klientiem un  biznesa partneriem kā uzticīgu un godīgu uzņēmumu.

Pateicamies par sadarbību un vēlam veiksmīgu turpinājumu!

TENAPORS SIA
Tenapors

Tirdzniecības vadītājs

Oskars Brenčs

 

Paroc Atsauksme

Vairāku gadu kopīgas sadarbības laikā saredzam strauji augošu, pozitīvi ambiciozu, saliedētu un profesionālu komandu. Pārliecība par sevi, prasme komunicēt ar klientiem un piedāvāto materiālu pārzināšana izceļ PROF.LV būvmateriālu tirgotāju vidū.

PAROC ļoti novērtē šo sadarbību un novēl, ar tikpat lielu pārliecību par sevi, turpināt iesākto.

PAROC
Tenapors

Tirdzniecības pārstāvis

Normunds Kalniņš

 

Weber un Fibo Atsauksme

Izvēlēties sev zīmolu, kas apzīmē profesionalitāti ir liels izaicinājums. PROF.LV ir pieņēmis šo izaicinājumu un veiksmīgi to piepildījis ar reāliem darbiem un panākumiem. Mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē, jeb precīzāk – ļoti dinamiskajā Latvijas būvmateriālu tirgū PROF.LV ir veiksmīgi izdevies apvienot mūsdienu tehnoloģiju piedāvātās iespējas, tās realizējot visaugstākajā līmenī, ar “klasisko” pārdošanu fokusējoties uz klientu, viņa vajadzību izprašanu un piemērotākā piedāvājuma sniegšanu!

PROF.LV tas ir izdevies, pateicoties augsti profesionālai un pieredzējušai komandai, kas pārzina materiālus, klientu vēlmes un būvniecības procesus.

WEBER un FIBO komanda augstu novērtē līdzšinējo sadarbību un ir pateicīgi par PROF.LV komandas atvērtību jaunu, ražotāja piedāvāto, materiālu virzībai tirgū.

WEBER un FIBO
Weber Logo

Tirdzniecības Vadītājs

Normunds Mitko