+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Apdare

FLĪZES

Flīzes ir viens no senākajiem apdares materiāliem, kas pazīstams jau pirms mūsu ēras. Savu aktualitāti tās saglabājušas līdz mūsdienām, bieži tiek izmantotas gan iekštelpām, gan āra darbiem. Visbiežāk šāds apdares risinājums tiek izmantots vannasistabās, priekšnamos, virtuvēs, verandās, uz kāpnēm un saimnieciskajās zonās, jo tās ir ērti kopjamas, labi izskatās, tām netraucē mitrums.

Flīzes arī ir labs veids, kā telpu padarīt gaumīgu, ieviešot tajā vēlamo stilu un nosakaņu, jo ražotāji šajā segmentā piedāvā tiešām plašu izvēli dizaina, krāsu un formas ziņā. Un nozīmīga priekšrocība ir tā, ka flīzes ir elementi, ko var kombinēt pēc saviem ieskatiem, panākot unikālu un oriģinālu risinājumu.

Prof piedāvā gan vannasistabas flīžu kolekcijas, gan akmens masas grīdas flīzes no vadošajiem ražotājiem, kas ir garantija kvalitātei un dizaina aktualitātei.

  • Vannasistabas keramikas flīzes pieejamas no vairākām kolekcijām, kurās iekļautas sienas un grīdas flīzes, kā arī dekoratīvie elementi. Šos elementus var kombinēt pēc saviem ieskatiem un atbilstoši telpas specifikai, pieskaņojoties santehnikas izvietojumam, platībai, arī kopējam mājokļa interjeram. Krāsu un apdares materiālu izvēle vannasistabā ir ļoti būtiska gan no funkcionālā, gan komforta viedokļa. Un flīzes ir piemērotākais risinājums, ko izvēlēties vannasistabas apdarei. Vannasistabā tās ir ļoti labi savienojamas ar grīdas apsildi, kas ļauj nodrošināt vēlamo komfortu.
  • Grīdas flīzes no akmens masas to izturības dēļ ir lieliski piemērotas telpām ar augstu slodzi. Tās visbiežāk izvēlas priekšnamiem, saimniecības telpām, komerctelpām. Tāpat tās piemērotas arī āra objektiem — terasei, kāpnēm. Pat lielas slodzes ietekmē akmens masas flīzes nenodils un nesabojāsies. Tāpēc tas ir arī finansiāli tālredzīgs risinājums. Prof piedāvā matētas un strukturētas akmens masas flīzes vairākos dabīgos toņos, kas labi iekļausies ikvienā interjerā.
  • Flīžu šuvotāji un hermētiķi ir neaizstājami palīgi kvalitatīvai flīžu ieklāšanai. Ja vēlaties, lai tās kalpotu ilgi, lai nerastos problēmas ar higiēnu un flīzēto virsmu kopšanu, tad ieklāšanas darbi jāuztic profesionāļiem, kuri izmanto atbilstošus palīgmateriālus, kas ir gan flīžu šuvotāji, gan hermētiķi. Ar tiem varēs nodrošināt telpas specifikai piemērotu flīzējumu, kas būs gan kvalitatīvs, gan skaists.

Būvējot vai remontējot savu mājokli vai jebkuru citu objektu, virsmu apdare ir viens no jautājumiem, kas ir jāskata ilgtermiņā, jo to parasti nemaina katru gadu, kā to var izdarīt ar sienu krāsojumu vai tapetēm. Apdares materiāliem jāatbilst telpas funkcionalitātei un vēlamajām komforta prasībām. Arī flīzes ir jāizvēlas atbilstoši paredzētajai videi. Saimnieciskajās zonās jāpārliecinās, ka izvēlēts izturīgs materiāls, bet vannasistabā būtiski neaizmirst par drošības aspektiem, domājot par slīdības faktoru.

Lai atrastu tieši tādu risinājumu, kādu vēlaties savam mājoklim, jāizvēlas flīžu veikals, kas piedāvā plašu izvēli un aktuālākās kolekcijas. Prof.lv ir flīžu veikals internetā, kur ērti var iepazīties ar piedāvājumu un arī veikt pasūtījumu, jau dažu dienu laikā to saņemot ar piegādi vēlamajā vietā.

Vairāk >>
Mazāk >>