+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Apkure

DŪMVADI

Kvalitatīva apkures un dūmgāzu izvades sistēma ir viens no būtiskākajiem elementiem, kas ikvienai ēkai sniedz gan komfortu, gan drošību. Latvijas klimatā, kur trīs no gadalaikiem pieprasa to, lai mājoklis tiktu apsildīts, ir nopietni jādomā, kādu apkures veidu un arī kādu dūmgāzu izvades sistēmu uzstādīt, jo no tā būs atkarīgs, kāda būs siltumatdeve, vai nebūs siltuma zudumi un nevajadzīgas izmaksas. Tāpat tas ir arī ugunsdrošības jautājums, jo vairums ugunsnelaimju diemžēl notiek tāpēc, ka skursteņi ir sliktā stāvoklī, tie nav atbilstoši uzturēti vai neatbilst praktiskajām vajadzībām.

Prof plauktos atrodami trīs veidu dūmvadi (keramiskie, nerūsējošā tērauda un melnā metāla), kas pielāgojami ikvienam mājoklim, apkures sistēmas specifikai un kurināmā veidam.

  • Keramiskie dūmvadi ir piemēroti visiem apkures veidiem un ierīcēm, tie ir izturīgi pret augstu darba temperatūru, kā arī pret ilgstošu agresīvā kondensāta iedarbību un sodrēju aizdegšanos. Tas ir ilgmūžīgs risinājums, kas noteikti attaisnos sevi gan kvalitātes, gan ilgās kalpošanas ziņā, kompensējot salīdzinoši augsto cenu. Piedāvājam tādu vadošo ražotāju kā NIKO un SCHIEDEL produkciju, kurai pieejama dažāda specifikācija, izmēri un komplektācija pēc klienta vajadzībām.
  • Nerūsējošā tērauda dūmvadi kļūst arvien pieprasītāki un biežāk izmantoti tāpēc, ka apvieno augstu kvalitāti, izturību, ir pielāgojami gan iekštelpām, gan āram, tos var samontēt pēc vajadzības, pats uzstādīšanas process ir salīdzinoši vienkāršs, bet izmaksas ir daudz pieejamākas, kas klientiem ir ļoti būtisks faktors, kad tiek lemts par piemērotāko risinājumu dūmgāzu izvadīšanai. Ļoti būtiski ir arī tas, ka nerūsējošā tērauda caurules ļauj ātri un efektīvi atjaunot jau esošos skursteņus, kas vairs nav darba kārtībā vai nav savienojami ar mūsdienīgu un jaudīgu apkures iekārtu. Pieejami gan dubultsienu izolētie, gan elastīgie divslāņu, gan viensienu neizolētie nerūsējošā tērauda skursteņi.
  • Melnā metāla dūmvadi ir īstā izvēle, ja tiek meklēts ekonomiskākais risinājums, kas tajā pašā laikā spētu saglabāt efektivitāti un būt drošs no visiem aspektiem. Arī tos var montēt pēc vajadzības, tie ir viegli, izturīgi, uz tiem nekrājas sodrēji un kondensāts, kas ir ļoti būtiski, lai saglabātu drošību un arī labu veiktspēju. Melnā metāla caurules piedāvājam dažādos diametros no 120 līdz 200 milimetriem. Pieejamas ne tikai taisnās caurules, bet arī līkumi, pārejas un citi elementi, kas vajadzīgi, lai melnā metāla caurules tiktu samontētas atbilstoši konkrētās telpas un ēkas parametriem un specifikai.

Lai izlemtu, kurš risinājums un materiāli ir atbilstošāki dūmgāzu izvadīšanai, jāizvērtē dažādi aspekti. Ne vienmēr klientam pašam tas var izdoties, tāpēc jāizmanto iespēja konsultēties ar speciālistiem, lai rezultāts būtu tieši tāds, kāds nepieciešams — siltums, drošība un atbilstošas izmaksas.

Profesionālu padomu sniegs arī Prof eksperti un konsultanti.

Vairāk >>
Mazāk >>