Pareiza celtniecības materiāla izvēle ir Jūsu nākotnes struktūras izturības un uzticamības atslēga. Lauku mājas celtniecībai tiek izmantoti dažādi materiāli un tehnoloģijas. Lai izvēlētos optimālu risinājumu no vairākām līdzīgām iespējām, Jums jāzina katra materiāla īpašības, tā trūkumi un priekšrocības. Daudzi cilvēki būvniecības ziņā dod priekšroku keramzīta blokiem. Keramzīta bloki ir sienas bloki, kuros keramzīts ir galvenā pildviela kopā ar cementu, smiltīm un ūdens. Pēc sajaukšanas materiāls dabiski izžūst. Tāpēc bloki ir cieti un monolīti, kas dod vēl lielāku izturību. Keramzīta betona blokiem ir lieliskas siltumizolācijas īpašības, tie ir droši, viegli un samērā lēti. Daudzi privātie celtnieki šo materiālu sauc par vienu no labākajiem risinājumiem lauku mājas vai vasarnīcas celtniecībai. Uzbūvējiet savu sapņu māju kopā ar veikalu prof.lv un izvēlieties keramzīta blokus par patīkamākajām cenām un ātru piegādi!

Keramzīta bloki

Filtri

11 Produkti

 1. FIBO Efekt keramzīta bloki ar gropes savienojumu, 3MPa -17%

  FIBO Efekt keramzīta bloki ar gropes savienojumu, 3MPa

  Īpaša cena €160,42 /gab. Parastā cena €192,50 /gab.
 2. BBR keramzīta bloki, 3 MPa -23%

  BBR keramzīta bloki, 3 MPa

  Īpaša cena €137,26 /palete Parastā cena €178,44 /palete
 3. BBR keramzīta bloki ar gropes savienojumu 3MPA -23%

  BBR keramzīta bloki ar gropes savienojumu 3MPA

  Īpaša cena €156,53 /palete Parastā cena €203,49 /palete
 4. BBR keramzīta bloki, 5 MPa -23%

  BBR keramzīta bloki, 5 MPa

  Īpaša cena €143,17 /palete Parastā cena €186,12 /palete
 5. BBR keramzīta bloki ar gropes savienojumu 5MPA -23%

  BBR keramzīta bloki ar gropes savienojumu 5MPA

  Īpaša cena €163,27 /palete Parastā cena €212,25 /palete
 6. FIBO starpsienu bloki 500x88x200mm (starpsienu 90gb. + starpsienu stūra bloki 20gb.) -17%

  FIBO starpsienu bloki 500x88x200mm (starpsienu 90gb. + starpsienu stūra bloki 20gb.)

  Īpaša cena €132,63 /palete Parastā cena €159,16 /palete
 7. FIBO pamata pēdas bloki 4 MPa, 350 mm -8%

  FIBO pamata pēdas bloki 4 MPa, 350 mm

  Īpaša cena €7,70 /gab. Parastā cena €8,40 /gab.
 8. FIBO U bloki, 5MPa -17%

  FIBO U bloki, 5MPa

  Īpaša cena €2,19 /gab. Parastā cena €2,63 /gab.
 9. FIBO pamata bloki -17%

  FIBO pamata bloki

  Īpaša cena €2,01 /gab. Parastā cena €2,41 /gab.
 10. FIBO Efekt keramzīta bloki ar gropes savienojumu, 3MPa -16%

  FIBO Efekt keramzīta bloki ar gropes savienojumu, 3MPa

  Īpaša cena €1,67 /gab. Parastā cena €2,00 /gab.
 11. FIBO Efekt keramzīta bloki ar gropes savienojumu, 5MPa
  Jau izpārdots

  FIBO Efekt keramzīta bloki ar gropes savienojumu, 5MPa

  €0,00 /palete

11 Produkti

Keramzīta bloku apraksts

Keramzīta bloki tiek plaši izmantoti celtniecības nozarē, tos sauc arī par keramzīta betonu. Sakarā ar to, ka betonā ir īpaša pildviela - keramzīts, materiālam ir augsta izturība un vieglums. Papildus priekšrocībām, tāpat kā jebkuram materiālam, keramzīta blokiem ir arī trūkumi.

Dažādi keramzīta betona bloku izmēri ļauj paplašināt šī celtniecības materiāla darbības jomu. Ražotāji izgatavo blokus, kuru parametri ir atkarīgi no individuālā pasūtījuma.

Visizplatītākie keramzīta bloku izmēri ir:

 

 • 190x390x90 mm;
 • 190x390x188 mm.

 

Salīdzinot ar ķieģeļu mūrējumu, šāds bloks aizstāj trīs līdz septiņus ķieģeļus. Norādītie izmēri ir optimāli dzīvojamo, civilo vai rūpniecisko telpu celtniecībai. 

 

Keramzīta bloku veidi un to raksturojums

Celtniecība ar blokiem notiek daudz ātrāk nekā ar ķieģeļiem. Izmaksas ir tieši atkarīgas no bloku lieluma un to dizaina.

Visiem keramzīta bloka izmēriem ir skaidri redzami rāmji ar nelielām variācijām, un tos nevar pārsniegt vairāk, nekā norādīts:

 

 • garums +/- 0,4 cm;
 • augstums +/- 0,4 cm;
 • platums +/- 0,3 cm;
 • malu plakne un taisnuma malas - ne vairāk kā 0,6 cm.

 

Keramzīta bloku izmēri un platums ir svarīgie kritēriji, nosakot bloka darbības jomu. Dažus no tiem vislabāk var izmantot dzīvojamo ēku celtniecībā, bet citi labāk derēs rūpniecības telpām.

Šobrīd pastāv divu veidu keramzīta bloki:

 

 • Sienas keramzīta bloki - visbiežāk 20x20x40 cm. No tiem tiek izveidotas ārējā tipa nesošās sienas.

 • Starpsienas keramzīta bloki - 10x20x40 cm, paredzētas starpsienu iekšējo sienu veidošanai.

 

Īpašās keramzīta betona bloku īpašības ļauj tos izmantot ne tikai vienstāvu, bet arī daudzstāvu ēku celtniecībai, kur ir liela slodze - daudzstāvu garāžām, tirdzniecības centriem un citām ēkām.

 

Atkarībā no mērķa bloki tiek sadalīti:

 

 • Cietie keramzītbetona bloki. Tas ir visdārgākais veids, jo šādu bloku veidošanai tiek izmantots daudz izejvielu. Tos izmanto, lai izveidotu nesoša tipa struktūras.

 • Dobie keramzīta bloki - galvenokārt veic skaņas un siltuma izolācijas funkcijas. Lēti, jo to ražošanai tiek tērēts tikai neliels daudzums materiālu.


Krāsas pārklājumi

Keramzīta pamatu bloki tiek izmantoti sienu būvniecībā gan telpās, gan ārpus tām, tāpēc krāsaini pārklājumi telpai piešķirs estētisku izskatu. Izmantojot šādu materiālu, Jums nav papildus jāapmet sienas, kas ievērojami ietaupīs Jūsu budžetu.

Apšuvuma blokiem ir liela krāsu palete, tāpēc katram klientam ir viegli pielāgot savu krāsu. Pēc apdares ar blokiem ar apšuvumu nav nepieciešams papildus krāsot vai dekorēt sienas, jo tām jau būs pienācīgs izskats.

 

Keramzīta bloku siltumizolācija

Materiālam ir laba siltumizolācija. Mājas, kas būvētas no keramzīta betona blokiem, ir siltas. Keramzīta betona bloku siltuma noturības pakāpe ir tieši atkarīga no keramzīta pildījuma daudzuma.

Cietie keramzīta bloki nodrošinās vislabāko siltumizolāciju. Turklāt īpašības ir atkarīgas arī no ražotāja. Veicot blokus, viņš var ietaupīt uz keramzīta un aizstāt dažus ar citiem materiāliem. Šajā gadījumā pat pilnas formas bloki negarantēs labu siltuma saglabāšanu.

Tāpēc, ja materiāls ir izgatavots kvalitatīvi, un ražotāji nav nožēlojuši keramzītu, tad blokiem būs augsts siltumizolācijas līmenis. Tas izskaidro tā popularitāti aukstajās Skandināvijas valstīs.

 

Bloku izturība

Tā kā materiālam ir labi salizturības rādītāji, uzceltā ēka stāvēs vairāk nekā divpadsmit gadus.

 

Spēks

Ja jūs izmantojat keramzīta betona blokus ar izturības pakāpi M75, tad ir atļauts būvēt trīsstāvu ēku. Šāds materiāls ir ideāla izturības un siltuma saglabāšanas kombinācija. Spēks ir norādīts megapaskalos - MPa. Bloku izmantošana atšķirsies atkarībā no šī rādītāja.

 

Tvaika caurlaidība un mitruma izturība

Materiālam ir zems mitruma absorbcijas ātrums. Tas ietekmē vienību vispārējo stāvokli un to darbības noteikumus. Ūdens, ko aukstā sezonā absorbē jebkurš materiāls, sasalst un izplešas. Tā rezultātā materiāls kļūst pārklāts ar plaisām un sabrūk.

 

Ekoloģiskums

Bloki, kas izgatavoti no keramzīta betona, ir videi draudzīgi, jo tiek izmantoti dabīgi materiāli - smiltis, ūdens, cements un keramzīts. Ķīmiskās sastāvdaļas vairs netiek pievienotas. Nav arī virsmaktīvo vielu, kuras izmanto gāzes bloku veidošanai.

 

Darbaspēka intensitāte un izmaksas

Jūs varat izveidot struktūras no blokiem ar savām rokām, izmantojot soli pa solim sniegtas instrukcijas. Mūra izveidošana no keramzīta betona notiek daudz ātrāk nekā no ķieģeļiem. Viens bloks var aizstāt apmēram septiņus ķieģeļus. Tā kā process notiek ar lielāku ātrumu, tiek iztērēti mazāk pūļu un finanšu. Galu galā šāda ķieģeļu skaita izmaksas ir līdzvērtīgas vienam blokam.