+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Būvķīmija
SAUSIE MAISĪJUMI, ŠPAKTELES

Līmēšanas un armēšanas javas

Preces tips

Pielietojums

Nosaukums

Ražotājs


SAKRET BK Līmēšanas java siltumizolācijas plātnēm

SAKRET BK Līmēšanas java siltumizolācijas plātnēm

Sakret BK Līmēšanas java siltumizolācijas plātnēm ir Līmēšanas java siltumizolācijas plāksnēm, akmens vates un putu polistirola siltumizolācijas plātņu pielīmēšanai, uz cementa bāzes veidota līme, paredzēta gan ārdarbiem gan iekšdarbiem. Ar saķeri un elastību uzlabojošām piedevām, ūdens tvaiku caurlaidīga, ūdens un sala izturīga. Līmjava ir pelēkā krāsā, izstrādei ar rokām un mehanizēti. 

Vairāk >>

Nosaukums Kods Svars (kg)Patēriņš kg/m2Skaits paletē (gab.)PielietojumsCena (Kg) Kalkulators Līmēšanas java BK Daudzums pirkšanai (gab.)
SAKRET BK Līmēšanas java (līmjava) siltumizolācijas plātnēm 25kg SAKRET BK Līmēšanas java (līmjava) siltumizolācijas plātnēm 25kg

122247

25548Minerālvatei - Polistirolam 0.17 EUR
6.55 EUR
4.28 EUR
Rādīt Papildaprīkojumu
Pirkt

SAKRET BAK Pelēkā līmēšanas un armēšanas java siltumizolācijas plātnēm

SAKRET BAK Pelēkā līmēšanas un armēšanas java siltumizolācijas plātnēm

Sakret Pelēkā līmēšanas un armēšanas java BAK ir Cementa maisījums ar minerālām pildvielām un inertām piedevām, kas ļauj veikt ēku siltināšanas darbus pie pazeminātām gaisa temperatūrām. Materiāls ar pagarinātu saistīšanās laiku ( 60.min) un paātrinātu vēlāko materiāla cietēšanu pazeminātās temperatūrās. Uzlabota adhēzija ar minerālām pamatnēm, putu polistirolu un minerālo akmens vati. Ūdens tvaiku caurlaidīga. Nocietējis materiāls ir noturīgs pret atmosfēras nokrišņiem. Papildus stiegrots ar polipropilēna šķiedru, veidojot noturību pret plaisām un plaisājumiem.

Vairāk >>

Nosaukums Kods Svars (kg)Patēriņš kg/m2Skaits paletē (gab.)PielietojumsCena (Kg) Kalkulators Pelēkā līmēšanas un armēšana java BAK Daudzums pirkšanai (gab.)
SAKRET BAK Pelēkā līmēšanas un armēšanas java siltumizolācijas plātnēm 25kg SAKRET BAK Pelēkā līmēšanas un armēšanas java siltumizolācijas plātnēm 25kg

122248

25548Minerālvatei - Polistirolam 0.19 EUR
7.53 EUR
4.99 EUR
Rādīt Papildaprīkojumu
Pirkt

KNAUF PM Kleber līmēšanas java polistirolam un minerālvatei

KNAUF PM Kleber līmēšanas java polistirolam un minerālvatei

Knauf Kleber P M ir rūpnieciski sagatavota līmjava uz cementa bāzes. Paredzēta EPS polistirola un minerālvates izolācijas plākšņu līmēšanai uz betona, apmetuma un citu veidu virsmām. Piemērota apmetuma, mūra, betona virsmām. Nav paredzēta armēšanai. Līmi var izstrādāt gan mehanizēti, gan ar rokām. Patēriņš: apm. 4 – 5 kg/m2. Iepakojums: 25 kg


Nosaukums Kods Svars (kg)Patēriņš kg/m2Skaits paletē (gab.)PielietojumsCena (Kg) Kalkulators Cena ar PVN (gab.) Daudzums pirkšanai (gab.)
KNAUF PM Kleber līmēšanas java (līmjava) polistirolam un minerālvatei 25kg KNAUF PM Kleber līmēšanas java (līmjava) polistirolam un minerālvatei 25kg

144890

25542Minerālvatei - Polistirolam 0.19 EUR
7.00 EUR
4.84 EUR
Pirkt

KNAUF Klebespachtel P Līmjava polisterolam

KNAUF Klebespachtel P Līmjava polisterolam

Knauf Līmjava polisterolam Klebespachtel P ir līmjava polistirola plākšņu līmēšanai un armēšanai. līmjava ir rūpnieciski sagatavots, sausais maisījums uz cementa bāzes. Paredzēta EPS un XPS polistirola izolācijas plākšņu līmēšanai, armēšanai un špaktelēšanai. Piemērota arī apmetuma un betona virsmām. Līmjavu var izstrādāt gan mehanizēti, gan ar rokām.

Patēriņš: līmēšanai apm. 4 – 5 kg/m2; armēšanai apm. 3 - 4 kg/m2

Iepakojums: 25 kg


Nosaukums Kods Svars (kg)Patēriņš kg/m2Skaits paletē (gab.)PielietojumsCena (Kg) Kalkulators KNAUF Klebespachtel P Līmjava polistirola plākšņu līmēšanai un armēšanai Daudzums pirkšanai (gab.)
KNAUF Klebespachtel P Līmjava polistirola plākšņu līmēšanai un armēšanai, 25 kg KNAUF Klebespachtel P Līmjava polistirola plākšņu līmēšanai un armēšanai, 25 kg

119083

25542Polistirolam 0.22 EUR
7.97 EUR
5.48 EUR
Pirkt

KNAUF Klebespachtel M līmēšanas un armēšanas java

KNAUF Klebespachtel M līmēšanas un armēšanas java

Knauf Līmjava vatei Klebespachtel M ir rūpnieciski sagatavots, sausais maisījums uz cementa bāzes. Paredzēta minerālvates plākšņu līmēšanai, armēšanai un špaktelēšanai. Piemērota arī apmetuma un betona virsmām kā saķeres tilts zem pamatapmetumiem. Līmjavu var izstrādāt gan mehanizēti, gan ar rokām.

Patēriņš: līmēšanai apm. 3,5 – 5,5 kg/m2; armēšanai apm. 6 kg/m2

Iepakojums: 25 kg


Nosaukums Kods Svars (kg)Patēriņš kg/m2Skaits paletē (gab.)PielietojumsCena (Kg) Kalkulators Knauf Līmjava vatei Daudzums pirkšanai (gab.)
KNAUF Klebespachtel M Līmjava minerālvates plākšņu līmēšanai un armēšanai, 25kg KNAUF Klebespachtel M Līmjava minerālvates plākšņu līmēšanai un armēšanai, 25kg

119082

25548Minerālvatei0.22 EUR
8.49 EUR
5.48 EUR
Pirkt