+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Būvmateriāli
CELTNIECĪBAS PLĒVES
Difūzijas membrānas

RUUKKI 125 Fix Elpojoša difūzijas membrāna ar 2 līmlentām, 150cm, 75m2

 DifuzijasDifūzijas membrānas apvieno vairāku plēvju īpašības un pēc savas būtības tās ir kombinētas plēves. Šīs membrānas vienlaicīgi pasargā siltumizolāciju un koka konstrukcijas no ūdens ietekmes kā hidroizolācijas materiāls un no enerģijas zudumiem vēja ietekmē kā pretvēja izolācija. Membrānas uzbūve ļauj ūdens tvaikiem brīvi pārvietoties uz āru, bet neļauj mitrumam no ārpuses iekļūt siltumizolācijā, tādējādi nodrošinot tās efektīvu darbu.

Difūzijas membrānas var būt ar diviem, trim un vairāk slāņiem. Divslāņu membrānas ir mazāk izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, tāpēc to ieklāšanā nepieciešama lielāka uzmanība. Trīs slāņu plēves ir izturīgākas, jo difūziju nodrošinošais slānis pārklāts ar īpašu aizsargkārtu. Četru slāņu difūzijas plēves ir īpaši izturīgas, jo tām ražošanas procesā tiek iestrādāts speciāls armējums. Tādējādi membrāna iegūst papildu stiprību un ir arī elastīga. Augstu tvaika difūziju nodrošina pa membrānas virsmu vienmērīgi sadalītas mikroporas ar diametru 1- 2 mikroni.

Difūzijas membrānas īpaši plaši pielieto slīpo jumtu konstrukcijās, īpaši mansarda izbūvē. Membrānu izmantošana ir optimāla pie auksto bēniņu pārbūves par mansarda telpām, nemainot jau esošās spāru konstrukcijas. Visas difūzijas membrānas var tikt izmantotas kā pretvēja izolācijas plēves. Difūzijas membrānas klāj cieši pie siltumizolācijas materiāla slāņa un klājot veido 10 – 15 cm pārlaidumus. Jāievēro, ka difūzijas membrānas klāj ar krāsaino pusi uz augšu. Savukārt, ja jumta slīpums ir mazāks par 25%, pārlaidumu vietas ir savstarpēji jāsalīmē ar sala un mitruma izturīgām līmlentām, lai nodrošinātu membrānu optimālu izmantošanu.

RUUKKI 125 Fix Elpojoša difūzijas membrāna ar 2 līmlentām, 150cm, 75m2

RUUKKI 125 Fix Elpojoša difūzijas membrāna ar 2 līmlentām

Ruukki difūzijas membrāna efektīvi aiztur zem jumta seguma veidojošo kondensātu un neļauj tam iekļūt jumta konstrukcijās un siltumizolācijā. Pareizi ierīkota ventilācija ātri izžāvē difūzijas membrānu. Projektētāja uzdevums – paredzēt pareizus jumta konstrukcijas vēdināšanas risinājumus. Vēdināšanai jābūt uzprojektētai, ņemot vērā konkrētās konstrukcijas. Lai nodrošinātu gaisa cirkulāciju starp jumta segumu un difūzijas membrānu, jānodrošina gaisa ieplūde karnīzē un izplūde korē.    

Vairāk >>

Nosaukums Kods Platums (m)Garums (m)Laukums (m2)Cena (m2)Preces tips Kalkulators Cena par rulli ar PVN Daudzums pirkšanai ruļļos
RUUKKI 125 Fix Elpojoša difūzijas membrāna ar 2 līmlentām, 150cm, 75m2 RUUKKI 125 Fix Elpojoša difūzijas membrāna ar 2 līmlentām, 150cm, 75m2

165297

1.550751.11 EURAr 2 līmlentām
109.00 EUR
83.60 EUR
Pirkt