+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Būvmateriāli

FASĀDES SILTINĀŠANAS MATERIĀLI

Fasādes siltināšana ir labākais veids, kā ēkai uzlabot energoefektivitāti, samazinot izmaksas par apkuri un uzlabojot klimatu telpās. Īpaši aktuāli tas ir vecākām ēkām, kuras vairs nespēj saglabāt siltumu, kā arī zaudējušas savu estētisko pievilcību.

Ēkas ārējās fasādes siltināšana ļauj atrisināt abas šīs problēmas, jo pēc siltināšanas  vizuāli ēka ir atjaunota, to var nokrāsot vai veikt apdari pēc saviem ieskatiem. Tādā veidā ēkai tiek pagarināts tās kalpošanas laiks, atjaunots izskats un ievērojami uzlabots tās iemītnieku komforts.

Svarīgi atcerēties, ka siltināšanas darbi jāveic tikai ar kvalitatīviem materiāliem un zinošu meistaru vadībā, jo pretējā gadījumā var nodarīt pat kaitējumu, sabojājot mikroklimatu, radot pelējumam un citiem nevēlamiem procesiem labvēlīgu vidi.

Prof izplata vadošo ražotāju materiālus, kas nepieciešami kvalitatīvai ēku siltināšanai. Preču klāstā atrodams ekstrudētais putuplasts, līmēšanas un armēšanas javas, fasādes putuplasts un vate, siltināšanas profli, gruntis, izolācijas dībeļi, sieti, špakteles, krāsas un dekoratīvie apmetumi. Tas viss ir nepieciešams, lai veiktu darbus atbilstoši būvniecības prasībām, panākot, ka tiek sasniegts vēlamais mērķis:

  • samazināt ārējo apstākļu ietekmi gan uz pašu ēku, gan tās telpu klimatu;
  • samazināt apkures izmaksas;
  • uzlabot ēkas vizuālo izskatu.

Arvien pieaugot klientu prasībām pēc kvalitātes tieši būvniecības nozarē, ražotāji izstrādā mūsdienīgus un efektīvus materiālus, ar kuriem var siltināšanu veikt vēl labāk, gūstot maksimālu efektu. Piemēram, lai palielinātu siltināmo materiālu saķeri ar virsmu, tiek piedāvātas putuplasta plātnes ar reljefu virsmu, arī ar augstu mitrumizturību, panākot efektīvu termoizolāciju. Tāpat plaši izmantota siltināšanā ir arī fasādes vate, kas spēj sniegt izturību, ugunsdrošību un akustisko komfortu. Tie ir mūsdienīgi risinājumi, kas pierādijuši sevi arī sarežģītos apstākļos.

Apdares materiālu izvēle vairāk ir gaumes un finansiālo iespēju jautājums. Visbiežāk parasti tomēr izvēlas fasādi krāsot ar tam piemērotu krāsu. Tādā veidā ļoti labi var iegūt vēlamo ēkas izskatu un krāsu, ko var saskaņot ar citām ēkas daļām, piemēram, jumtu, logiem. Prof plauktos atradīsiet kvalitatīvākās un tieši ārējai apdarei piemērotās krāsas no Sadolin, Vivacolor, Knauf un citiem vadošajiem krāsu ražotājiem. Bet krāsošana nav vienīgais veids, kā pēc siltināšanas veidot apdari. To var veikt arī ar citiem apdares materiāliem.

Fasādes siltināšana klientam nesagādās problēmas, ja visu nepieciešamo iegādāsies pie mums. Strādājam tikai ar pārbaudītiem ražotājiem, garantējot, ka pie pircēja nonāk kvalitatīvi siltināšanas materiāli.

Prof piedāvāto materiālu kvalitāti un plašo izvēli novērtē arī meistari, kuru rokās visbiežāk tiek nodota fasādes siltināšana, ja saimnieks grib būt pārliecināts, ka rezultāts būs kvalitatīvs un ilgmūžīgs.

Vairāk >>
Mazāk >>