+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Dārzs

METĀLA ŽOGI

 

Vajadzība pēc izturīga, teritorijai un tās funkcijām pielāgota žoga var rasties katram īpašniekam un uzņēmējam. Mērķis var būt īpašuma drošība, cilvēku drošība, saimnieciska vajadzība pēc nodalītas teritorijas. Ja ir žogi, tad nav nekādu pārpratumu par teritorijas sadali. Tas arī aizkavē nepiederošu personu iekļūšanu un noder gadījumos, ja ir mājdzīvnieki, piemēram, suns. Tāpat reti kurš Latvijas lauksaimnieks varētu iztikt bez nožogojumiem, jo tie palīdz efektīvi un uzskatāmi pārvaldīt savu īpašumu.

Žogi ir dažādi, jo atšķirīgas var būt to funkcijas un pielietošanas mērķis. Tāpēc nav jēgas izmantot dārgu un masīvu žogu tādos gadījumos, kad tas nav nepieciešams. Bet tad, ja vajadzīga izturība un ilga kalpošana, ir netālredzīgi uzstādīt lētāko un vieglāk pārvaramo. Tāpēc pirms izvēles vajadzētu saprast, kādas funkcijas īsti žogam būs jāpilda, cik ilgi tam vajadzēs kalpot, cik estētisks risinājums ir nepieciešams.

Prof preču klāstā atrodami vairāku veidu žogi un arī papildelementi, kas ļaus tos uzstādīt tādām vajadzībām, kā nepieciešams.

  • Ruļļu žogiir pieprasīti un bieži izmantoti, jo tos ir ērti uzstādīt, var arī pielāgot jebkurai teritorijai, jo materiāls to pieļauj. Ruļļu žogi pietiekami labi varēs norobežot gan mazdārziņu, gan pagalmu, gan kādu saimniecisko teritoriju. Pieejami dažādi augstumi un arī žoga grafiskais zīmējums, kas var būt gan dekoratīvs, gan jau pielāgots kādai specifiskai funkcijai kā, piemēram, aitkopība, lauksaimniecība.

Dekoratīvie ruļļu žogi radīs drošības sajūtu, kā arī izskatīsies estētiski, tādēļ tos var ierīkot, lai iežogotu privātmājas teritoriju, un, apvienojot ar skaistiem vārtiņiem. Tāpat tos var izmantot arī lopu ganību, rūpnīcu un citu industriālo ēku teritoriju norobežošanai. Ir dekoratīvie ruļļu žogi, kurus vienlīdz labi var lietot putnu voljēru, vistu apžogojumu, trušu būru norobežošanai, sējumu un koku vai krūmu aizsardzībai.

Lauksaimniecības žogus bieži izmanto kopā ar virpotiem koka mietiem, lai ierobežotu plašākas teritorijas, piemēram, mājlopu ganības vai augļu dārzus. Šie žogi ir ļoti izturīgi un viegli uzstādāmi, tādēļ nebūs jāsatraucas par to, ka norobežotajā laukumā varētu iekļūt nelūgti ciemiņi.

Metinātie žogi veidoti no izturīgas, parasti cinkotas, stieples, kuru daļas sametinātas kopā un pārklātas ar plastikas slāni. Tos ērti iespējams izmantot, piemēram, parkos un dārzos. Ņemot vērā diskrēto, tumši zaļo krāsu, šie žogi neizcelsies un izskatīsies pietiekami eleganti. Šāds risinājums būs piemērots vietām, kurās nav augstu drošības prasību. Cinkotās stieples kalpos ilgi, nezaudējot krāsu un kvalitāti. Ir pieejami arī metinātie žogi ar īpašu pārklājumu, kas ir ne tikai videi draudzīgāks, bet arī labāk pasargā pret koroziju, nelobās, neplaisā, ir izturīgs pret sāli, liekšanos un temperatūras izmaiņām.

Pītie žogi parasti pieejami ar rūtīm romba formā, taču Prof iespējams iegādāties arī cita veida alternatīvas, piemēram, ar šūnveida rūtīm. Šādi žogi noderēs lielāku platību norobežošanai, piemēram, rūpnīcām, lauksaimniecības zemei, ganībām utt. Pītos žogus lielākoties veido no konkrēta diametra cinkotām vai ar PVC pārklātām metāla stieplēm. Heksagonālie pītie žogi var tikt izmantoti koku un puķu dobju aizsardzībai. Tie ir stingri, taču pietiekami elastīgi, pieļaujot dažādas formu variācijas.

  • Mobilie žogiir pieprasīts risinājums būvdarbu un remontdarbu laikā, arī sabiedriskajos pasākumos, jo tur teritorija ir jānorobežo tikai uz laiku, panākot vēlamo risinājumu, bet pēc tam žogs jānoņem tā, lai nepaliktu bojājumi un izmaiņas teritorijā. Mobilie žogi šajā ziņā ir laba izvēle, jo tie nav jāstiprina zemē, tos balsta betona vai plastmasas pēdas. Prof iespējams iegādāties gan dažādus mobilos žogus – ar atšķirīga biezuma tīkla acīm, kā arī betona un plastmasas pēdas, stabilizatorus, savienotājus un pārklājus šī veida žogiem. Īpašais ražošanas process nodrošina augstu produkta kvalitāti un izturību. Metinājumu šuves ir ļoti izturīgas savukārt konstrukcija kopumā nepieļauj plaisu veidošanos.
  • Paneļu žogiir ilgtermiņa risinājums, ko visbiežāk pielieto dzīvojamās un arī saimnieciskās teritorijas norobežošanai. Tie kalpo ilgi, stāv stabili, izskatās pietiekami dekoratīvi, iespējami dažādi augstumi un stieples diametrs, kas ļauj katram pircējam atrast to variantu, kas atbilst viņa drošības prasībām un estētiskajai nepieciešamībai.

Šie žogi pieejami dažādās krāsās – zaļā, pelēkā, brūnā un cinkotā. Tieši paneļu žogi ir visbiežāk izvēlētais risinājums, jo tas ir ekonomiski izdevīgs un pietiekami drošs. Šī veida žogus var izmantot nelielas noslodzes objektos, jo materiālam ir salīdzinoši vāja noturība pret mehāniskiem bojājumiem. Tiem, kuri vēlas ilgtermiņa risinājumu, nepieciešams iegādāties žogu ar standarta 4 mm vai 5 mm 3D paneļiem. Šī materiāla izvēle būs prātīga gadījumos, kad vajadzīgs atvērtā tipa nožogojums, kas arī ir estētiski pievilcīgs. Parasti paneļu žogus izmanto industriālo objektu norobežošanai.

 

  • Žoga stabi un montāžas piederumiir nepieciešami, lai gala rezultāts būtu kvalitatīvs un izturīgs. Izvēlētais žogs ir arī pie kaut kā jāstiprina. Prof piedāvā labākos dažāda veida un izmēra stabus, stiprinājumus, arī darba instrumentus un pat dekoratīvas stabu cepurītes. Piemēram, metāla stabi kalpos ilgāk un būs izturīgāki nekā koka. Stabi ir apstrādāti, lai tos nebojātu korozija. Pieejama plašu formu un izmēru daudzveidība.
  • Vārtiir ieeja nožogotajā teritorijā, tāpēc arī to izvēlē jāvadās pēc kvalitātes un piemērotības principa. Prof piedāvā vienviru un divviru vārtus, vērtnes dažādā augstumā un platumā, pielāgojot ieeju gan cilvēku plūsmai, gan transportam.

Lai savā teritorijā uzstādītu piemērotu žogu, visi nepieciešamie elementi un rīki ir atrodami Prof preču klāstā, kas atvieglo Jūsu darbu un taupa laiku.

 

Vairāk >>
Mazāk >>