+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā

Elektromateriāli

Elektroenerģija ir viens no tiem faktoriem, bez kuriem nav iedomājams neviens objekts, kas paredzēts dzīvošanai, sabiedriskām funkcijam vai saimnieciskai darbībai, jo elektroenerģija piedāvā tiešām daudzveidīgas iespējas ikvienu telpu un ēku pielāgot savām vajadzībām un komforta standartiem.

Lai izveidotu drošu un pareizu elektroinstalāciju, vajadzīgi divi komponenti: zinošs meistars un kvalitatīvi elektromateriāli. PROF.LV preču klāstā atrodami visi elektromateriāli, kas nepieciešami elektroinstalācijas plānošanai un montāžai.

  • Slēdži un rozetes ir tie elektromateriāli, kas ir cilvēka acīm saredzami, jo ir paredzēti tiešai un aktīvai izmantošanai, lai kontrolētu elektroenerģijas patēriņu. Slēdžu un rozešu izvēle ir tiešām plaša, kas ļauj pielāgoties ne tikai interjera diktētajām vajadzībām, bet arī elektroenerģijas patēriņa paradumiem un nepieciešamībai. Atkarībā no tā, var izvēlēties zemapmetuma un virsapmetuma slēdžus ar vienu vai vairākiem taustiņiem, rozetes ar vienu vai vairākām kontaktligzdām. Tas ļauj katrā telpā nodrošināt vajadzīgā apjoma pieeju elektroenerģijas padevei.
  • Elektroinstalācijas nodrošināšanai ikvienā lietotājam nepieciešamā vietā ir jāizmanto dažādi elektromateriāli: kabeļi un vadi, virsapmetuma un zemapmetuma sadales skapji, atbilstoši instalācijas materiāli, caurules, kabeļu kanāli un citi elektromateriāli. Tie sniedz iespēju plānot elektroinstalāciju tā, lai ir ievērotas visas drošības prasības, lai instalācija nav pamanāma un netraucē, bet tajā pašā laikā sniedz brīvu pieeju elektroenerģijai tur, kur tas ir nepieciešams.
  • Elektroenerģija ļauj ne tikai darbināt ierīces, bet arī sniedz apgaismojumu, kas ir ļoti būtiski, jo lielāko daļu gada mums ir pārāk maz dienasgaismas, tāpēc aktīvi izmantojam elektroenerģiju vēlamā apgaismojuma nodrošināšanai gan telpās, gan ārpus tām. Lai elektroenerģija radītu vajadzīgo apgaismojumu, jāpievieno piemērota apgaismes tehnika, kas katrā situācijā sniedz vēlamo risinājumu. Šobrīd pieprasītas ir iebūvējamās lampas, kas sniedz plašas iespējas pielāgoties interjeram, tās ir nemanāmas, neaizņem telpu. Sabiedriskos objektos visbiežāk izmanto dienasgaismas lampas.
  • Spuldzes ir loģisks komponents ikvienā apgaismes objektā, jo nodrošina vēlamo gaismas intensitāti. Tieši spuldžu izvēle arī nosaka to, cik daudz elektroenerģijas tiks patērēts, tāpēc lietotāji arvien vairāk izvēlas ekonomiskās spuldzes, kas ļauj samazināt izmaksas par elektroenerģiju, arī taupīt dabas resursus.
  • Elektriskās siltās grīdas ir risinājums, ko izvēlas dzīvojamajām telpām, jo tas sniedz komfortu ikvienā ikdienas situācijā. Grīda ir patīkami silta, lai uz tās varētu spēlēties bērni, lai varētu staigāt basām kājām, justos komfortabli vannasistabā un arī guļamistabā. Siltās grīdas īpaši var novērtēt ziemā, kad ar to palīdzību telpās var nodrošināt vienmērīgu siltumu un komfortablus apstākļus.

Elektromontāžas darbi vienmēr saistīti ar paaugstinātiem drošības riskiem, tāpēc tie jāveic tikai sertificētam profesionālim, darbiem jāizmanto tikai tam paredzēti un kvalitatīvi elektromateriāli, ievērojot visus elektrodrošības nosacījumus.

Vairāk >>
Mazāk >>