+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Instrumenti

DARBA APĢĒRBI UN APAVI

Viens no galvenajiem darba drošības aspektiem ir katram darbam pielāgotu apģērbu un apavu izmantošana. Darba apģērbi ir neatņemama sastāvdaļa ikvienā būvobjektā un remontdarbu vietā, jo tādā veidā tiek papildus pasargāta darbinieku dzīvība un veselība, kā arī radīti ērti darba apstākļi, ko nekavē nepiemērots apģērbs un apavi.

 

Tieši darba apģērba trūkums vai tā nepiemērotība veicamajiem darbiem var būt viens no iemesliem, kas rada negadījumus darba vietā, kā rezultātā darbinieks savainojas vai pat apdraud savu dzīvību. Tāpēc katra būvdarbu vai remontdarbu vadītāja pienākums ir parūpēties par to, ka darbiniekiem ir izsniegti atbilstoši un kvalitatīvi darba apģērbi. Tāpat darba apģērbi ir noderīgi ikvienā mājsaimniecībā, kur var būt vajadzība veikt specifiskus darbus dārzā, mežā, ēkās.

 

  • Darba apģērbi sniedz iespēju ērti un efektīvi strādāt jebkādos apstākļos, ķermenim kustēties bez ierobežojumiem. Atbilstoši izvēlētā darba apģērbā nebūs jāsvīst, jāsalst vai jāsamirkst, jo apģērbu klāstā pieejamas bikses, jakas, puskombinezoni, vestes, šorti, lietusmēteļi. Katram darbiniekam vajadzētu būt pieejamam pilnam komplektam, lai izmantotu apģērba gabalus atbilstoši laika apstākļiem un veicamajiem darbiem. Visi modeļi veidoti tā, lai sniegtu maksimālu ērtumu, pasargātu vārīgākās ķermeņa vietas, arī palielinātu darbu funkcionalitāti, jo darba apģērbi aprīkoti ar kabatām un citiem noderīgiem elementiem.

 

  • Darba apavi ir tikpat būtiski kā apģērbs. Arī kājas ir pakļautas traumām, ja izmanto nepiemērotus apavus, kas var aizķerties, iesprūst, tikt caurdurti. Tāpēc speciālie darba apavi tiek ražoti masīvāki un izturīgāki, lai pasargātu kājas no dažādiem mehāniskiem savainojumiem. Darba zābaki papildināti arī ar silto zeķi, ko var pēc vajadzības izmantot, lai nodrošinātu komfortablus darba apstākļus arī vēsajos gadalaikos.

 

  • Gumijas zābaki ir universāli apavi, ko var izmantot ne tikai būvdarbu un remontdarbu laikā, bet arī jebkuros samnieciskos darbos ārpus telpām. Tie var būt gan dārza darbi, gan pastaigas mežā, kad vasarā dodas lasīt ogas un rudenī sēnes. Gumijas zābakiem vajadzētu būt katrā mājā, jo to pielietojums ir ļoti plašs. Mūsu klimatiskie apstākļi nosaka to, ka ir ilgs pavasaris un rudens, kad līst, veidojas dubļi. Tad gumijas zābakus novērtē katrs.


Darba kombinezoni ir pats iecienītākais un biežāk izmantotais profesionālais apģērbs ļoti daudzās nozarēs, ne tikai celtniecībā. Liela daļa tehnisko profesiju darbinieku izmanto kombinezonus, jo tie ir ērti, viegli kopjami, izturīgi. Tādā veidā arī vieglāk veidot darbinieku vizuālo identitāti, kas arī ir svarīgi katrā uzņēmumā. Bieži vien darba apģērbi tiek apdrukāti ar uzņēmuma simboliku, kas ir gan atpazīšanas zīme, gan reklāma.

Vairāk >>
Mazāk >>