Parastos jumta seguma materiālus vairāk un vairāk aizstāj ar viņu modernākiem kolēģiem. Ne tik sen vietējā būvniecības tirgū parādījās jumta segumi onduline, ko bieži sauc arī par eiro šīferi. Onduline jumta segums ir moderns jumta seguma materiāls, kas izgatavots no celulozes šķiedrām, rafinēta bitumena un minerālu skaidām, kas ir plaši atzīts un lietots, pateicoties nelielai cenai, mitrumizturībai un pievilcīgam izskatam. Bet, lai jumts kalpotu ilgi un pilnībā atbilstu Jūsu vajadzībām, ir svarīgi zināt, kuru onduline segumu ir labāk izvēlēties. Materiāla popularitāte pieauga tik ļoti, ka to pat sāka viltot. Tad kā izvēlēties pareizo onduline jumtam, lai tas būtu pienācīgas kvalitātes un pilnībā atbilstu turpmākajiem ekspluatācijas apstākļiem? prof.lv veikalā Jūs saņemsiet atbildes uz visiem Jūsu būvniecības jautājumiem un atradīsiet tikai augstākās kvalitātes jumta loksnes Jūsu remontam!

Onduline jumta loksnes

Filtri

7 Produkti

 1. ONDULINE Classic Viļņotās loksnes jumtam ApjomaCena

  ONDULINE Classic Viļņotās loksnes jumtam

  Īpaša cena €9,18 /gab. Parastā cena €13,46 /gab.
  Pērc vairāk un ietaupi 8%
 2. ONDULINE PVC viļņotās jumta loksnes 2000x950x1mm caurspīdīga -5%

  ONDULINE PVC viļņotās jumta loksnes 2000x950x1mm caurspīdīga

  €10,52/m2
  Īpaša cena €19,99 /gab. Parastā cena €20,99 /gab.
 3. ONDULINE naglas (72x2.8) 400gab. -6%

  ONDULINE naglas (72x2.8) 400gab.

  Īpaša cena €16,99 /iepak. Parastā cena €17,99 /iepak.
 4. ONDULINE Distanceri + skrūves PVC loksnēm 25gab. -46%

  ONDULINE Distanceri + skrūves PVC loksnēm 25gab.

  Īpaša cena €22,09 /iepak. Parastā cena €40,99 /iepak.
 5. ONDULINE Kore (1000x500mm) -10%

  ONDULINE Kore (1000x500mm)

  Īpaša cena €5,38 Parastā cena €5,99
 6. ONDULINE Vējdēlis (1000x400) -14%

  ONDULINE Vējdēlis (1000x400)

  Īpaša cena €5,99 Parastā cena €6,99
 7. ONDULINE satekne (900x500)

  ONDULINE satekne (900x500)

  €7,36

7 Produkti

Galvenie materiālu veidi

 

Materiāla izvēle jāizlemj jumta projektēšanas stadijā, lai pareizi aprēķinātu un uzbūvētu spāru sistēmu un latojumu. Ja nolemjat lietot onduline loksnes, jāatzīmē, ka ir pieejamas divas pārklājuma iespējas:

 • šīferis - standarta onduline viļņotās bitumena loksnes formā;
 • dakstiņi - loksnes formāts ir 1000x35 cm, elastīgi dakstiņi tiek izgatavoti uz stikla šķiedru bāzes.

Bitumena šīferis ir ērta iespēja vienkāršiem jumtiem. Dakstiņi ļauj samazināt atkritumu daudzumu, sakārtojot sarežģītas formas jumtu, ieskaitot elementus ar izliektu virsmu (kupolveida vai konusveida).

Savukārt šīfera veidā ir izgatavoti vairāki materiālu veidi:

Klasika (plakaniem un velvētiem jumtiem) - 10 viļņi, šīfera formāts 200x95 cm, biezums 3 mm, svars – 6.5 kg.

Onduline Smart ir uzlabota versija, tā atšķiras no klasikas ar samazinātiem izmēriem un svaru, stiprinājumu uzstādīšanas punktu apzīmējumu, slēdzeni, kas darbojas kā hidrobarjera. Loksnei ir 10 viļņi, biezums 3 mm un svars 6.3 kg ar formātu 195x95 cm. Slēdzenes klātbūtne aizsargā jumta segumu no mitruma iekļūšanas zem pārklāšanās augšējās loksnes slīpa lietus laikā. Piestiprināšanas punktu marķēšana padara uzstādīšanu ātru un ērtu.

Onduline DIY - pēc īpašībām neatšķiras no klasiskās versijas, bet tam ir samazināti izmēri, kas vienkāršo grīdas seguma ieklāšanu. Loksnes izmēri - 200x75 cm ar svaru 5.2 kg un materiāla biezumu 3 mm. Vēl viena atšķirība ir 8 viļņi, kuru dēļ palielinās pārklājumu skaits, palielinās jumta seguma stingrība un izturība. Paredzēts apgabaliem ar sarežģītu klimatu.

Kompakts. Paredzēts sarežģītiem un maziem jumtiem (nojumēm, garāžām u.c.) - samazinātie klāja elementa izmēri (100x75 cm, svars 2.5 kg) samazina atkritumu daudzumu uzstādīšanas laikā. Minimālais biezums starp visiem šīfera veidiem ir 2.5 mm, viļņu skaits ir 8. Samazinātu materiāla biezumu kompensē palielinātais pārklāšanās gadījumu skaits, ja tiek novērtēta gatavās grīdas seguma izturība.

 

Onduline priekšrocības

 

Ražošanas metode un izmantotie materiāli ļauj sasniegt izcilu materiāla kvalitāti. Starp galvenajām onduline loksnes priekšrocībām ir vērts izcelt:

 • Ūdensizturība. Pēc šī parametra onduline pārspēj visus pārējos jumta seguma materiālus. Hidroizolācijas īpašības nodrošina piesūcināšana ar īpašiem savienojumiem;
 • Videi draudzīgums;
 • Viegls svars un ērta onduline uzklāšana. Standarta izmēru ondulīna loksne sver tikai 6,5 kg, kas ir gandrīz 4 reizes mazāk nekā līdzīgas platības šīferim, kas nozīmē vieglāku materiāla transportēšanu un uzstādīšanu;
 • Apstrādes vieglums. Lapu griešanai varat izmantot koka zāģi;
 • Onduline cena. Eiro šīferis, protams, ir nedaudz dārgāks par parasto šīferi, bet daudz lētāks nekā citi jumta seguma materiāli;
 • Skaņas izolācija. Materiāls ļauj iztikt bez papildu skaņas izolācijas, jo telpā nebūs dzirdams lietus troksnis un vējš;
 • Onduline loksnes nerūsē.

 

Kas jāņem vērā, izvēloties onduline loksnes?

 

Zinot, kā izvēlēties onduline loksnes jumtam, lai tas nepieviltu, Jūs varēsiet atšķirt viltojumu no kvalitatīva materiāla. Pērkot, pievērsiet uzmanību lokšņu materiāla izmēram un viļņu skaitam - kvalitatīvs bitumena šīferis atbilst stingriem parametriem, neatbilstības norāda uz viltojumu.

Visām materiāla loksnēm jābūt iepakojumā, kā arī iepakojumu izmēriem savā starpā jābūt identiskiem un jāatbilst ražotāja noteiktajiem standartiem. Ja viļņi nav 10 (pilna izmēra šīferim) vai 8 (kompaktai loksnei), tad tas ir viltojums.

Pārbaudiet arī materiāla biezumu un loksnes kvalitāti - biezumam jābūt vienādam visās vietās, nedrīkst būt bitumena traipi. Pievērsiet uzmanību krāsojumam – oriģināls materiāls ir vienmērīgi krāsots, un visai partijai ir vienāds tonis. Salīdziniet vairāku lapu izvēli no dažādiem iepakojumiem, kas apzīmēti kā viena partija. Noteikti pārbaudiet kvalitātes sertifikāta pieejamību, izpētiet ražotāja un pārdevēja garantijas nosacījumus.