+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā

Santehnika

Ūdens un labierīcības – tās ir ērtības, kas ir pašsaprotamas, jo nodrošina cilvēkam tādu komfortu, kāds nepieciešams, lai justos ērti ikvienā situācijā. Kvalitatīva santehnika ir pamatu pamats ikvienai ēkai, tāpēc būvniecības procesā santehnikas izvēlei ir jāpievērš pienācīga uzmanība. Svarīgs ir gan pārdomāts santehnikas plānojums, gan kvalitatīvu iekārtu uzstādīšana. Labierīcību un tām piegulošo pievadu izvietojums un skaits atkarīgs no ēkai paredzētās funkcionalitātes, sanitārajām prasībām, noslogojuma. Ja ir vairāki stāvi, parasti izvēlas ierīkot vairākas vannasistabas un tualetes, lai spētu nodrošināt vajadzīgo komfortu.

 

  • Kanalizācija

Ikviens ēkas saimnieks piekristu apgalvojumam, ka pats galvenais ir kvalitatīva un profesionāli uzstādīta kanalizācijas sistēma. Ja jau sākumposmā viss izdarīts pareizi, tad šajā jomā nebūs problēmu visā ēkas ekspluatācijas laikā. Bet, ja rīkojas nepārdomāti, uzticas amatieriem un izvēlas lētākos darba materiālus, tad var gaidīt, ka vienā brīdī sāksies problēmas ar kanalizāciju. Un tā ir viena no nepatīkamākajam ķibelēm, kas vispār ar ēku var notikt. Tāpēc jāparūpējas, lai ir pareizi plānota un uzstādīta iekšējā un ārējā kanalizācija, izturīgi savienojumi un pievadi, kas nebūs jau pavisam drīz jāmaina.

 

  • Duša un vanna

Ierīkot dušu vai vannu, ir vairāk gaumes jautājums, bet dažreiz izvēli diktē pati ēka, jo vannasistabā pietiek vietas tikai dušai. Lai arī kāda veida santehnika vannasistabai tiek piemeklēta, galvenais ir izvēlēties tādus modeļus, kas būs izturīgi, iekļausies kopēja dizainā un arī būs viegli kopjami. Ja šķiet, ka vanna nav labākais risinājums, jo ir maz vietas vai īsti neiederas, tad vajag apskatīt vannu modeļus, kas liekami stūros, ir arī apaļu vai citu formu vannas. Šajā ziņā piedāvājums ir plašs. Var izrādīties, ka vanna jūsu mājoklim ir pat ļoti piemērota.

 

Duša ir klasiska izvēle aizņemtiem cilvēkiem, kā arī veids, kā vannasistabā taupīt vietu. Un arī šajā segmentā kā prioritāti var izvirzīt savu gaumi, jo dizaina variantu ir tiešām daudz. Var variēt ar formu, durvju materiālu, izvēlēties bīdāmas vai veramas durvis, caurspīdīgu vai matētu stiklu.

 

Duša un vanna ir vieta ne tikai, kur mazgājas, bet arī relaksējas, tāpēc nevajadzētu pārāk zemu novērtēt iespējas, ko sniedz santehnikas garnitūras dušai un vannai. Tās var būt dušas un vannas sistēmas ar plašām iespējām regulēt ūdens plūsmu, sniedzot masāžas efektu.

  

  • Tualetes pods un izlietne – obligātais minimums ikvienā ēkā

Santehnika vannasistabā nav iedomājama bez tualetes poda. Lai arī šķiet, ka šajā jomā jau nu nekāda īpašā daudzveidība nav pieejama un nav arī vajadzīga, tomēr santehnikas ražotāji arī te ir radījuši modeļus, kas atbildīs tieši tam, kas pircējam ir nepieciešams. Tualetes podi var būt pieslēdzami sienā vai arī grīdā, tāpēc modeļa izvēle būs atkarīga no kopējā kanalizācijas un pievadu plānojuma ēkā. Tāpat gaumes un funkcionalitātes jautājums ir tādi tualetes podi kā bidē un pisuārs.


Tualetes pods un izlietne ar ūdeni ir pats santehnikas minimums. Ar izlietnēm aprīko arī tādas telpas, kurās cita veida santehnika neatrodas. Piemēram, ja darba vide un specifika prasa bieži mazgāt un dezinficēt rokas, kā tas ir pārtikas ražošanā, veikalos, medicīnas iestādēs, skaistumkopšanas salonos un citur.

Vairāk >>
Mazāk >>