+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Santehnika

IZLIETNES

Izlietne ir santehnikas elements, ko uzstāda ne tikai vannas istabā un tualetē, bet izmanto daudz plašāk, jo tādā veidā var nodrošināt higiēnas normas ne tikai privātajās un sabiedriskajās telpās, bet arī tās specifiskās higiēnas normas, ko izvirza uzraugošās iestādes pārtikas, ražošanas, skaistumkopšanas un citās nozarēs. Tāpat izlietne ir neaizstājama arī katrā virtuvē. Tāpēc šajā santehnikas preču segmentā pircēji vēlas redzēt plašu izvēli. Un tāda atrodama Prof santehikas preču sadaļā.

Izlietnes formas un materiāla izvēle atkarīga no telpā plānotā interjera, kā arī funkcionalitātes, kas plānota šai zonai. Tas var ietekmē ne tikai materiāla izvēli, bet arī prasības pēc kāda noteikta dizaina, krāsas, formas.

  • Virtuves izlietnesizvēlē vajadzētu dominēt prasībai pēc izturības un vieglas kopšanas, kā arī iespējas ērti iebūvēt virtuves mēbelē. Tāpēc izplatītākais un arī pieprasītākais materiāls virtuves izlietnēm ir nerūsējošais tērauds, kas ir viegls un izturīgs. Tajā var droši likt netīros traukus un citus priekšmetus, nebaidoties, ka tā saplīsīs. Prof piedāvā apaļas, kvadrāta un taisnstūra formas nerūsējoša tērauda izlietnes, kas ļauj tās pielāgot ikvienam virtuves interjeram, neradot aizķeršanos ar iebūvēšanu un pieslēgšanu kanalizācijai un ūdensvadam. Vairumam šo modeļu ir pagarinātā mala, kas ērti ļauj novietot traukus un saimniecības rīkus.

Prof iespējams iegādāties arī akmens masas izlietnes, kas pieejamas ne tikai dažādās formās un komplektācijās, bet arī krāsās – bēšā, grafīta, pelēkā, baltā, kašmira, šokolādes un daudzās citās. Tas nozīmē, ka ar šo izlietņu dizainu iespējams variēt, pielāgojot to dažādiem virtuves iekārtojumiem. Akmens masas izlietne nav tik skaļa kā, piemēram, tērauda, tādēļ, ievietojot tajā traukus, nebūs jāuztraucas par troksni. Tāpat tās ir dziļākas, līdz ar to būs iespējams salikt vairāk priekšmetu. Atšķirībā no tērauda izlietnēm, šajās nebūs tik izteikti pamanāmi netīrumi un ūdens atstātās nogulsnes.

Akmens masas izlietnes noteikti patiks tiem, kuri vēlas nodrošināt virtuvē mājīgu atmosfēru, kā arī atvieglot trauku mazgāšanu. Nebūs jābaidās par to, ka galda piederumi vai trauki to varētu saskrāpēt, jo materiāls ir ļoti izturīgs. Skaistais dizains, kuru var saskaņot ar galda virsmu, būs estētisks virtuves papildinājums. Arī kopšana šīm izlietnēm ir salīdzinoši vienkāršāka un ērtāka.

Keramikas izlietnes var dēvēt par klasiku, jo tās savu popularitāti nav zaudējušas daudzu gadu garumā. To materiāls ir vizuāli ļoti pievilcīgs, tādēļ piešķirs virtuvei īpašu atmosfēru. Keramikas izlietnes pieejamas dažādās cenu kategorijās – atrodami gan ekonomiskāki, gan dārgāki risinājumi, turklāt var izvēlēties no dažādām krāsām. Šī materiāla izlietnes novērtēs tie, kuriem svarīga elegance un oriģinalitāte. Jāņem vērā, ka keramika nav tik izturīga kā, piemēram, akmens masa.

Tektonīts ir mūsdienīgs un inovatīvs materiāls, kuru izmanto arī izlietņu ražošanā. Salīdzinot ar citiem, tas ir plāns, gluds un ļoti ciets. Franke patentētais materiāls ļauj izpausties dizainu un krāsu variācijās, kas pircējiem sniedz iespēju izvēlēties tieši to, kas viņu virtuvei piestāv vislabāk. Pie priekšrocībām var minēt arī vienkāršo kopšanu, ko nodrošina Tectonite pārklājums, kurš neļauj netīrumiem pieķerties virsmai. Šo izlietņu izskats atgādina grafīta materiālu, tādēļ izskatīsies eleganti jebkurā virtuvē. Materiāls ir izturīgs arī pret ļoti augstu temperatūru, tādēļ tajā droši varēs likt karstus katlus un pannas. To nevar viegli saskrāpēt vai sasist, turklāt tektonīts nepakļaujas UV staru ietekmei.

  • Vannas istabas izlietnesjau vairāk pakļaujas pircēja gaumes un stila prasībām, jo tām nav vajadzīga tik augsta izturība kā virtuvē. Vannas istabām klasiskā izvēle ir keramika, bet piedāvājumā ir arī akmens masas modeļi. Keramikai ir gluds pārklājums, to ir viegli kopt, virsmu nevar tik viegli saskrāpēt. Tomēr tās ir smagas un arī neizturīgas pret triecieniem, tāpēc jāpārdomā labākā vieta novietošanai, kā arī jāpārliecinās, ka tā ir kārtīgi piestiprināta. Prof piedāvā gan klasiskas formas, gan dizaineru spēles ar līnijām, liekumiem, izmēru, radot modeļus, kas nav tikai santehnika, bet arī unikāls interjera aksesuārs. Pieejami brīvi stāvoši, iebūvējami, pie sienas stiprināmi, uz virsmas liekami modeļi.  
  • Pieejamas arī stūra izlietnes, kas ir pārdomāts risinājums, ko visbiežāk izmanto nelielās un specifiska iekārtojuma telpās, lai nodrošinātu nepieciešamo santehnikas minimumu, neaizņemot pārāk daudz vietas.
  • Izlietnes ar skapītivai virs veļasmašīnas ir funkcionāls risinājums nelielā mājoklī. Tiek izmantots katrs telpas laukums vertikālā plaknē. Skapītī var ērti salikt visu nepieciešamo, glabāt dvieļus vai uzkopšanas līdzekļus. Tāpat arī problēma ar veļasmašīnas ievietošanu nelielā vannasistabā būs atrisināta.

Kas vēl jāņem vērā, izvēloties izlietni?

Viena no biežām kļūdām, kuras pircēji pieļauj, ir nepieciešamās platības atvēlēšana virtuvē, vannas istabā vai citā telpā. Vislabāk to ieplānot pirms būvniecības uzsākšanas vai arī pirms tiek sākts remonts. Pārliecinies, ka izvēlētā izmēra izlietne būs pietiekami ērta un praktiska, lai mazgātu traukus utt. Svarīgi ir arī nodrošināt to, lai izlietnei būtu ērti piekļūt.

Izvēloties kādu no Prof izlietņu modeļiem, rūpīgi izlasi preces aprakstu, lai zinātu, vai komplektā ir iekļautas visas nepieciešamās sastāvdaļas, piemēram, stiprinājumi, ventilis utt. Ja to nav, droši iegādājies tos atsevišķi, meklējot pēc kategorijām. Ņem vērā, ka, piemēram, virtuves izlietnes var būt dažādu veidu – līdzeni montējamas, pabūvējamas un iebūvējamas. Izvēlies to, kas atbilst tavām vajadzībām, budžetam un virtuves virsmas materiālam.

Prof sadarbojas ar vadošajiem ražotājiem, tāpēc pircējiem tiek piedāvāta tikai kvalitatīvākā santehika plašā cenu amplitūdā, no dažādiem materiāliem. Modeļu klāsts ir daudzveidīgs — piedāvāti gan klasiski risinājumi, gan dizaineru darbi, kas iekļausies modernā interjerā. Katrs pircējs atradīs tieši to, kas atbilst viņa dzīvesveidam, praktiskajām vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Vairāk >>
Mazāk >>