+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Santehnika

IZLIETNES

Izlietne ir santehnikas elements, ko uzstāda ne tikai vannas istabā un tualetē, bet izmanto daudz plašāk, jo tādā veidā var nodrošināt higiēnas normas ne tikai privātajās un sabiedriskajās telpās, bet arī tās specifiskās higiēnas normas, ko izvirza uzraugošās iestādes pārtikas, ražošanas, skaistumkopšanas un citās nozarēs. Tāpat izlietne ir neaizstājama arī katrā virtuvē. Tāpēc šajā santehnikas preču segmentā pircēji vēlas redzēt plašu izvēli. Un tāda atrodama Prof santehikas preču sadaļā.

Izlietnes formas un materiāla izvēle atkarīga no telpā plānotā interjera, kā arī funkcionalitātes, kas plānota šai zonai. Tas var ietekmē ne tikai materiāla izvēli, bet arī prasības pēc kāda noteikta dizaina, krāsas, formas.

  • Virtuves izlietnes izvēlē vajadzētu dominēt prasībai pēc izturības un vieglas kopšanas, kā arī iespējas ērti iebūvēt virtuves mēbelē. Tāpēc visizplatītākais un arī pieprasītākais materiāls virtuves izlietnēm ir nerūsējošais tērauds, kas ir viegls un izturīgs. Tajā var droši likt netīros traukus un citus priekšmetus, nebaidoties, ka tā saplīsīs. Prof piedāvā apaļas, kvadrāta un taisnstūra formas nerūsējoša tērauda izlietnes, kas ļauj tās pielāgot ikvienam virtuves interjeram, neradot aizķeršanos ar iebūvēšanu un pieslēgšanu kanalizācijai un ūdensvadam. Vairumam šo modeļu ir pagarinātā mala, kas ērti ļauj novietot traukus un saimniecības rīkus.
  • Vannas istabas izlietnes jau vairāk pakļaujas pircēja gaumes un stila prasībām, jo tām nav vajadzīga tik augsta izturība kā virtuvē. Vannas istabām klasiskā izvēle ir keramika, bet piedāvājumā ir arī akmens masas modeļi. Keramikai ir gluds pārklājums, to ir viegli kopt, virsmu nevar tik viegli saskrāpēt. Tomēr tās ir smagas un arī neizturīgas pret triecieniem, tāpēc jāpārdomā labākā vieta novietošanai, kā arī jāpārliecinās, ka tā ir kārtīgi piestiprināta. Prof piedāvā gan klasiskas formas, gan dizaineru spēles ar līnijām, liekumiem, izmēru, radot modeļus, kas nav tikai santehnika, bet arī unikāls interjera aksesuārs. Pieejami brīvi stāvoši, iebūvējami, pie sienas stiprināmi, uz virsmas liekami modeļi.  
  • Pieejamas arī stūra izlietnes, kas ir pārdomāts risinājums, ko visbiežāk izmanto nelielās un specifiska iekārtojuma telpās, lai nodrošinātu nepieciešamo santehnikas minimumu, neaizņemot pārāk daudz vietas.
  • Izlietnes ar skapīti vai virs veļasmašīnas ir funkcionāls risinājums nelielā mājoklī. Tiek izmantots katrs telpas laukums vertikālā plaknē. Skapītī var ērti salikt visu nepieciešamo, glabāt dvieļus vai uzkopšanas līdzekļus. Tāpat arī problēma ar veļasmašīnas ievietošanu nelielā vannasistabā būs atrisināta.

Prof sadarbojas ar vadošajiem ražotājiem, tāpēc pircējiem tiek piedāvāta tikai kvalitatīvākā santehika plašā cenu amplitūdā, no dažādiem materiāliem. Modeļu klāsts ir daudzveidīgs — piedāvāti gan klasiski risinājumi, gan dizaineru darbi, kas iekļausies modernā interjerā. Katrs pircējs atradīs tieši to, kas atbilst viņa dzīvesveidam, praktiskajām vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Vairāk >>
Mazāk >>