+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Santehnika

KANALIZĀCIJA

Kanalizācija

 

Ēka sākas ne tikai no pamatiem, bet arī no kanalizācijas. Un apgalvojums, ka māja ir tik laba, cik laba ir kanalizācija, nemaz nav parspīlēts, jo gandrīz visas mūsdienu ērtības ir cieši saistītas tieši ar kanalizācijas sistēmu.

 

Prof santehnikas preču sadaļā pieejams viss, kas nepieciešams, lai izbūvētu piemērotu kanalizācijas sistēmu — iekšējās un ārējās kanalizācijas caurules, tualetes pieslēgumi, sifoni, trapi un noteces, drenāžas sistēmas, arī ārējā dubultsienu kanalizācija un čuguna kanalizācija.

 

Tāpat mūsu preču klāstā ir arī kanalizācijas akas, skatakas, nosēdakas un bioloģiskās attīrīšanas iekārtas. Viss šis plašais preču klāsts ir nepieciešams, lai ikvienā vidē izveidotu labākos kanalizācijas risinājumus, kas savāc gan mājsaimniecības radītos kanalizācijas atkritumus, gan notekūdeņus no lietus, ražošanas, lauksaimniecības, arī drenāžas sistēmām.

 

Bioloģiskā attīrīšanas iekārta ir mūsdienīga un zaļa kanalizācija, ko izvēlas arvien biežāk, neskatoties uz to, ka tā izmaksā vairāk, tai ir arī vajadzīga profesionāla apkope. Ieguvumi no bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ir vērā ņemami. Šī iekārta notekūdeņu attīrīšanu veic 98% apmērā. Līdz ar to vidē nokļūst praktiski tīrs ūdens. Tas ir tikai loģiski, ka iedzīvotāji izvēlas šādus mūsdienīgus un ekoloģiskus risinājumus, jo vides tīrības jautājumi ir aktuāli vienmēr.

 

Domājot par piemērotākajiem kanalizācijas risinājumiem, šim jautājumam vajag pievērsties ar lielāko nopietnību. Sistēmas izveidei jāizvēlas ilgtermiņa un kvalitatīvi risinājumi, kas nepievils pat sarežģītos apstākļos. Kanalizācija ēkā ir lielākoties neredzams cauruļu tīklojums, ka savienots ar santehniku, kā arī sistēmas izvade no ēkas un tālāk uz pilsētas pieslēgumu vai individuālo attīrīšanas iekārtu.

 

Prof piedāvā ārējās kanalizācijas caurules no izturīga, cieta un neplastificēta PVC. Tam ir laba formas noturība augstās temperatūrās, izturība pret daudzām ķīmiski agresīvām vielām un savienojumiem, kā arī pret skābju un sārmu šķīdumu iedarbību.

 

Iekšējā kanalizācija visērtāk uzstādāma no plastmasas caurulēm, kas ir vieglas, ērti samontējamas vajadzīgajās konstrukcijās, tās labi kalpo, ir ērti tīrāmas un arī izmaksu ziņā ir pieejamas. Prof piedāvā visus nepieciešamos elementus — caurules, līkumus, pārejas, revīzijas, trejgabalus, muftas, krustus un korķus. No tiem var izveidot vajadzīgo iekšējo kanalizācijas sistēmu jebkurā telpā.

 

Iekštelpās, plānojot santehnikas novietojumu, cauruļu plānojumu, jāatceras, ka liela nozīme ir tam, cik viegli pieejami ir galvenie apkopes mezgli. Cik ērti būs veikt tīrīšanu un remontu, ja radīsies tāda vajadzība. Tāpēc jāizvēlas atbilstoši tualetes pieslēgumi, sifoni, arī trapi un noteces.Visiem šiem posmiem jābūt vislabākajā darba kārtībā, lai netiktu traucēts ikdienas komforts un arī nodarīts kaitējums apkārtējai videi, kas ir bieži sastopama problēma, jo ir kanalizācijas ūdeņu noplūdes, kas nokļūst apkārtējā vidē. To rada nepiemērotas kapacitātes kanalizācija, arī novecojusi vai neatbilstoši uzturēta sistēma.

 

Jāatceras, ka kanalizācija prasa regulāras rūpes, uzmanību un apkopi. Ja tas tiek nodrošināts, nevajadzētu būt nekādām problēmām ar notekūdeņu novades sistēmu.

 

Izvēloties Prof piedavātos un vadošo santehnikas firmu ražotos produktus, ikviens klients varēs izbūvēt drošu, kvalitatīvu, efektīvu kanalizācijas sistēmu, kas uzticami kalpos daudzus gadus.

Vairāk >>
Mazāk >>