+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Santehnika

ŪDENS MAISĪTĀJI (JAUCĒJKRĀNI)

Ūdens maisītāji

 

Domājot par santehniku savā mājā, jāņem vērā, ka ūdens maisītāji jeb jaucējkrāni ikdienas komforta nodrošināšanā ir neaizstājami, jo tieši ūdens maisītāji ietekmē to, cik ērti būs lietojama izlietne, vanna un duša. Tāpat jaucējkrāni arī būtiski ietekmē ūdens patēriņu un līdz ar to arī izmaksas par ūdeni.

 

Izvēloties jaucējkrānus izlietnēm, vannai un dušai, ir jāatceras, ka jādomā ne tikai par dizainu, kas bieži vien ir pirmais, uz ko pircējs koncentrējas, bet arī par funkcionalitāti, kvalitāti un tieši jūsu mājas iemītnieku vajadzībām.

 

Prof klāstā atradīsiet vairāku vadošo ražotāju (GROHE, GUSTAVSBERG, ORAS u.c.) ūdens maisītājus ikvienai gaumei un vajadzībām, ar dažādiem regulēšanas mehānismiem un daudzveidīgu dizainu.

 

Izlietnes maisītāji virtuvei un vannasistabai ir jāpielāgo katras telpas funkcijām un izlietnes noslogojumam. Virtuvē ūdens krāns pilda saimniecisku funkciju, pa to arī tiek tecināts ūdens dzeršanai, zem šī krāna var tikt mazgāti trauki. Tāpēc tam tiešām jābūt ērtam, izturīgam un viegli lietojamam. Tāpēc ražotāji virtuves izlietnēm piedāvā augstākus krānus, kas ļauj pilnībā izmantot visu izlietnes zonu, nebaidoties, ka kaut kas atsitīsies pret krānu. Savukārt vannasistabas izlietnē piemērotāks ir kompaktāks jaucējkrāns ar īsāku un zemāku snīpja daļu, jo šeit tas pamatā tiek izmantots ikdienas higiēnai — roku, sejas un zobu mazgāšanas procesā.

 

Vannas un dušas maisītāji arī pieejami ļoti plašā izvēlē, ļaujot tos katram pielāgot savam dzīvesveidam un mazgāšanās paradumiem. Pieejami vannas ūdens maisītāji, kuriem ir dušas režīma pāslēdzēji. Tas ļauj tiem, kuriem mājās ir vannas, ērti apvienot to arī ar dušas režīmu, kas ir parocīgs, ja nav laika nesteidzīgai vannai. Dušas kabīni var aprīkot ar parocīgu dušas sistēmu vai dušas komplektu, kas ļauj  izbaudīt tieši tādu mazgāšanos, kāda patīk, jo pieejami dažādi dušas uzgaļi un klausules ar vairākiem ūdens plūšanas režīmiem.

Tiem, kuri izvēlējušies savā mājā ierīkot bidē, piedāvājam arī kvalitatīvus bidē maisītājus, kas nodrošinās vēlamo komfortu un higiēnu.

 

Jaucējkrāna kvalitāte ietekmē tā cenu, bet līdz ar to arī kalpošanas ilgumu. Tāpēc ir vērts ieguldīt līdzekļus zināma ražotāja kvalitatīvā produktā, lai nenāktos jau pavisam drīz piedzīvot kādas ķibeles — krāna tecēšanu, roktura ļodzīšanos, apgrūtinātu ūdens strūklas regulēšanu. Izvēloties kvalitatīvu jaucējkrānu, tam arī vienmēr var nomainīt kādu detaļu, bet lēto krānu var nākties mainīt visu, kas atkal veido jaunas izmaksas, jo ir jāsauc santehniķis.

 

Prof interneta veikalā pieejami kvalitatīvi un mūsdienīgi ūdens maisītāji jebkurai gaumei un plašā cenu amplitūdā. Kā arī nodrošinām iespēju iegādāties dušas piederumus atsevišķi, ja ir nepieciešamība vai vēlme mainīt kādu detaļu.

Vairāk >>
Mazāk >>