Populārākie produkti

Filtri

Vannas istabas interjers veidojas no dažādiem būtiskiem elementiem, kas ļauj nodrošināt vēlamās ērtības, higiēnas standartus un tieši tādu vizuālo risinājumu, kas atbilst katra vēlmēm un vajadzībām.

Vannas istabā izvēlētie santehnikas, mēbeļu un aksesuāru veidi atkarīgi no telpas platības un arī reālajām vajadzībām, lai vide būtu pielāgota tieši tiem cilvēkiem, kuri lietos šo telpu. Tāpēc risinājumi privātmāju, dzīvokļu, sabiedrisko ēku un viesnīcu vannas istabās var atšķirties.

Lai arī kādas būtu klientu vēlmes, dažāda dizaina, lieluma un stila vannas istabas mēbeles plašā klāstā un augstā kvalitātē var atrast Prof piedāvājumā.

  • Vannas istabas skapji ir neaizstājami palīgi kārtības nodrošināšanā, jo ļauj pārskatāmi organizēt visus vajadzīgos piederumus, nodalīt katram vannas istabas lietotājam savu zonu. Tāpat skapji ar durvīm ļauj saglabāt interjera noskaņu, jo viss ir paslēpts, lietas mazāk uzkrāj putekļus, tiek nodrošināti labāki higiēnas standarti. Vannas istabas skapji liekami gan zem izlietnes, gan atsevišķi. Tos var kombinēt, izvēlēties lielākus un mazākus modeļus dažādos dizainos un krāsās. Skapji var būt aprīkoti gan ar atvilktnēm, gan plauktiem, gan durvīm, bet pēc klienta vēlmēm var izvēlēties arī atvērta tipa vannas istabas mēbeles.
  • Vannas istabas aksesuāri ir neuzkrītoši, bet ļoti nepieciešami elementi, jo tie palīdz iekārtot vidi tā, lai viss būtu pa rokai, lai vienmēr būtu ērti. Dvieļu un papīra turētājus var izvēlēties vajadzīgajā lielumā un dizainā, tie stiprināmi jebkurā nepieciešamajā vietā. Tāpat arī ziepju trauki. Tos visus ir viegli pieskaņot kopējam telpas interjeram, jo materiālu un dizaina ziņā izvēlēti lakoniski un atturīgi risinājumi, kas iekļaujas jebkurā interjera ansamblī. Piedāvājam arī dušas sēdekļus, kuri sniedz papildu komfortu, tie ir īpaši noderīgi tad, ja plānojumā nav paredzēta arī vanna.
  • Vannas istabas plaukti ļauj droši un ērti vajadzīgajā vietā novietot dažādus piederumus. Mazgāšanās laikā pudelītes un sūkļi nemētāsies pa kājām, neizlīs šampūns vai dušas želeja. Piedāvājam plauktus gan priekš telpu stūriem, gan taisnām virsmām. Preču klāstā ir gan hromēta režģa plaukti dažādos izmēros, gan matēta stikla plaukti, arī režģa plauki vairākos stāvos, kas ir īpaši ērti tieši dušai.
  • Spogulis ir neaizstājams vannas istabā. Tāpēc nodrošinām tiešām plašu izvēli, lai katrs varētu atrast spoguli vajadzīgajā izmērā un dizainiskajā izpildījumā. Pieejami spoguļi ar un bez apgaismojuma. Var izvēlēties ne tikai sienas spoguli, bet arī spoguļskapīti, kas lieliski apvieno divas funkcijas — kalpo kā piederumu novietne un arī spogulis.

Vannas istabas mēbeles pieejamas arī kā gatavi komplekti, lai atvieglotu klientu izvēli, jo komplektos jau ietilpst nepieciešamās mēbeles. Saskaņots mēbeļu komplekts ir ērts risinājums tiem, kuri nevēlas pārāk daudz laika veltīt dažādu detaļu izpētei un iegādei, bet paļaujas uz ražotāju labo gaumi un pārdomātajiem risinājumiem.