Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDS 18V-330 HC Solo CoMo LB Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019L5001)
Артикул
507436
Ean
In stockНа складе поставщика 2 шт.
Покупая сразу
В рассрочку
Nomaksa - Inbank
Покупка в рассрочку доступна от 75,00 до 10000,00 Больше
месяцев
Сроки доставки:
Самовывоз - Uriekstes 4a | БЕСПЛАТНО
Самовывоз | Недоступно
Пакомат | Недоступно
Доставка курьером | От 10кгДоставка курьером | Недоступно
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
ТОВАРОВ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
Подробная информация
Производитель
Bosch instrumenti
Модель
GDS 18V-330 HC Solo CoMo LB
Тип
Akumulatora triecienskrūvgrieži
Источник питания
Akumulators
Батарея в комплекте
Зарядное устройство в комплекте
Холостой ход
Максимальный крутящий момент (Нм)
560Nm
Количество скоростей
3
Молотковый режим
Количество ударов в минуту
Набор насадок
Освещение
Сумка/чемодан в комплекте
Вес (кг)
1.2kg
Svītrkods
Подробнее
  • Kompaktā un vieglā GDS 18V-330 HC Professional akumulatora triecienatslēga atvieglo darbu.
  • Griezes moments 330 Nm un griezes moments 560 Nm nodrošina izcilu veiktspēju.
  • Tas ir savietojams ar visiem Bosch Professional 18V akumulatoriem un lādētājiem (profesionālā 18V sistēma).
  • GDS 18V-330 HC Professional ir aprīkots ar iekārtas statusa indikatoru, LED gaismu un jostas klipsi papildu ērtībām.
Отзывы