Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GDS 18V-450 PC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K4101)
Артикул
505525
Ean
In stockНа складе поставщика 3 шт.
Покупая сразу
В рассрочку
Nomaksa - Inbank
Покупка в рассрочку доступна от 75,00 до 10000,00 Больше
месяцев
Сроки доставки:
Самовывоз - Uriekstes 4a | БЕСПЛАТНО
Самовывоз | Недоступно
Пакомат | Недоступно
Доставка курьером | От 10кгДоставка курьером | Недоступно
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
ТОВАРОВ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
Подробная информация
Производитель
Bosch instrumenti
Модель
GDS 18V-450 PC
Тип
Akumulatora triecenurbjmašīnas
Источник питания
Akumulators
Батарея в комплекте
Зарядное устройство в комплекте
Холостой ход
Максимальный крутящий момент (Нм)
800Nm
Количество скоростей
3
Количество ударов в минуту
Набор насадок
Освещение
Сумка/чемодан в комплекте
Вес (кг)
1.6kg
Svītrkods
Подробнее
  • Atvieglo darbu ar GDS 18V-450 PC bezvadu triecienuzgriezni.
  • Pievilkšanas griezes moments 450 Nm un atskrūvēšanas griezes moments 800 Nm nodrošina izcilu veiktspēju.
  • Tas ir savietojams ar visiem Bosch Professional 18V akumulatoriem un lādētājiem (profesionālā 18V sistēma).
  • GDS 18V-450 datoram ar bloķēšanas galviņu ir iekārtas statusa indikators, LED gaisma un jostas klipsi papildu ērtībām.
Отзывы