Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6203)
Артикул
505523
Ean
Нет в наличии
Сроки доставки:
Самовывоз - Uriekstes 4a |
Получить от 18 до 19 мая
Самовывоз | Недоступно
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
ТОВАРОВ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
Подробная информация
Производитель
Bosch instrumenti
Модель
GSR 18V-90 FC
Тип
Akumulatora urbjmašīnas
Источник питания
Akumulators
Батарея в комплекте
Зарядное устройство в комплекте
Максимальный крутящий момент (Нм)
64Nm
Количество скоростей
2
Диаметр патрона (мм)
1.5-13mm
Набор насадок
Максимальный диаметр сверления в древесине (мм)
68mm
Максимальный диаметр сверления в стали (мм)
13mm
Сумка/чемодан в комплекте
Вес (кг)
0.94kg
Svītrkods
Подробнее
  • Jaudīgais GSR 18V-90 FC Professional ir daļa no Bosch Professional FlexiClick sistēmas, kas ļauj pārvarēt visus izaicinājumus būvlaukumā: ekscentriskais stiprinājums ļauj strādāt tuvu malām un sienām, bet leņķa stiprinājums pārvērš skrūvgriezi leņķa urbis.
  • Šos piederumus var nofiksēt 16 dažādās pozīcijās 360° leņķī, nenoņemot tos no mašīnas.
  • Piestiprinot unikālo āmura stiprinājumu GFA 18-H, iekārta kļūst par pilnvērtīgu SDS plus āmuru, kas ir gatavs bez piepūles āmurēšanai betonā līdz Ø 10 mm.
  • Ar galvas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm, jūsu rokā ir ļoti kompakta un jaudīga mašīna.
  • Bosch Professional FlexiClick sistēma: lieliski aprīkota profesionālam darbam.
Отзывы