Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Solo Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6204)
Артикул
505522
Ean
Нет в наличии
Сроки доставки:
Самовывоз - Uriekstes 4a |
Получить от 18 до 19 мая
Самовывоз | Недоступно
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
ТОВАРОВ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
Подробная информация
Производитель
Bosch instrumenti
Модель
GSR 18V-90 FC Solo
Тип
Akumulatora urbjmašīnas
Источник питания
Akumulators
Батарея в комплекте
Зарядное устройство в комплекте
Холостой ход
Максимальный крутящий момент (Нм)
64Nm
Диаметр патрона (мм)
1.5-13mm
Набор насадок
Максимальный диаметр сверления в древесине (мм)
68mm
Максимальный диаметр сверления в стали (мм)
13mm
Сумка/чемодан в комплекте
Вес (кг)
0.92kg
Svītrkods
Подробнее
GSR 18V-90 FC Professional: perfekts aprīkojums profesionālai darbu veikšanai
  • Bosch Professional FlexiClick System ir daudzpusīga sistēma ar viegli maināmām papildierīcēm
  • GFA 18-H pārvērš instrumentu par triecienurbi - vienīgā 18 V urbjmašīna, kas ir gatava bez piepūles veikt triecienurbšanu betonā līdz Ø 10 mm
  • Ar galviņas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm šis ir ļoti kompakts un jaudīgs instruments
Jaudīgais GSR 18V-90 FC Professional ir daļa no Bosch Professional FlexiClick System, kas ir gatavs visiem izaicinājumiem būvvietā: ekscentra uzgalis ļauj strādāt tuvu pie malām un sienām, savukārt taisnā leņķa uzgalis pārvērš urbjmašīnu par leņķa urbi. Šos stiprinājumus var nofiksēt 16 dažādās pozīcijās 360° leņķī, nenoņemot tos no instrumenta. Unikālais triecienurbja stiprinājums GFA 18-H pārvērš instrumentu par SDS plus triecienurbi, kas ir gatavs bez piepūles veikt triecienurbšanu betonā līdz Ø 10 mm. Ar galviņas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm šis ir ļoti kompakts un jaudīgs instruments. Bosch Professional FlexiClick System – perfekts aprīkojums profesionālai darbu veikšanai.
Отзывы