+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
дом, сад

ЗАБОРЫ

Vajadzība pēc izturīga, teritorijai un tās funkcijām pielāgota žoga var rasties katram īpašniekam un uzņēmējam. Mērķis var būt īpašuma drošība, cilvēku drošība, saimnieciska vajadzība pēc nodalītas teritorijas. Ja ir žogi, tad nav nekādu pārpratumu par teritorijas sadali. Tas arī aizkavē nepiederošu personu iekļūšanu. Tāpat reti kurš Latvijas lauksaimnieks varētu iztikt bez nožogojumiem, jo tie palīdz efektīvi un uzskatāmi pārvaldīt savu īpašumu.

Žogi ir dažādi, jo atšķirīgas var būt to funkcijas un pielietošanas mērķis. Tāpēc nav jēgas izmantot dārgu un masīvu žogu tādos gadījumos, kad tas nav nepieciešams. Bet tad, ja vajadzīga izturība un ilga kalpošana, ir netālredzīgi uzstādīt lētāko un vieglāk pārvaramo. Tāpēc pirms izvēles vajadzētu saprast, kādas funkcijas īsti žogam būs jāpilda, cik ilgi tam vajadzēs kalpot, cik estētisks risinājums ir nepieciešams.

Prof preču klāstā atrodami vairāku veidu žogi un arī papildelementi, kas ļaus tos uzstādīt tādām vajadzībām, kā nepieciešams.

  • Ruļļu žogi ir pieprasīti un bieži izmantoti, jo tos ir ērti uzstādīt, var arī pielāgot jebkurai teritorijai, jo materiāls to pieļauj. Ruļļu žogi pietiekami labi varēs norobežot gan mazdārziņu, gan pagalmu, gan kādu saimniecisko teritoriju. Pieejami dažādi augstumi un arī žoga grafiskais zīmējums, kas var būt gan dekoratīvs, gan jau pielāgots kādai specifiskai funkcijai kā, piemēram, aitkopība, lauksaimniecība.
  • Mobilie žogi ir pierasīts risinājums būvdarbu un remontdarbu laikā, arī sabiedriskajos pasākumos, jo tur teritorija ir jānorobežo tikai uz laiku, panākot vēlamo risinājumu, bet pēc tam žogs jānoņem tā, lai nepaliktu bojājumi un izmaiņas teritorijā. Mobilie žogi šajā ziņā ir laba izvēle, jo tie nav jāstiprina zemē, tos balsta betona vai plastmasas pēdas.
  • Paneļu žogi ir ilgtermiņa risinājums, ko visbiežāk pielieto dzīvojamās un arī saimnieciskās teritorijas norobežošanai. Tie kalpo ilgi, stāv stabli, izskatās pietiekami dekoratīvi, iespējami dažādi augstumi un stieples diametrs, kas ļauj katram pircējam atrast to variantu, kas atbilst viņa drošības prasībām un estētiskajai nepieciešamībai.
  • Žoga stabi un montāžas piederumi ir nepieciešami, lai gala rezultāts būtu kvalitatīvs un izturīgs. Izvēlētais žogs ir arī pie kaut kā jāstiprina. Prof piedāvā labākos dažāda veida un izmēra stabus, stiprinājumus, arī darba instrumentus un pat dekoratīvas stabu cepurītes.
  • Vārti ir ieeja nožogotajā teritorijā, tāpēc arī to izvēlē jāvadās pēc kvalitātes un piemērotības principa. Prof piedāvā vienviru un diviru vārtus, vērtnes dažādā augstumā un platumā, pielāgojot ieeju gan cilvēku plūsmai, gan transportam.

Lai savā teritorijā uzstādītu piemērotu žogu, visi nepieciešamie elementi un rīki ir atrodami Prof preču klāstā, kas atvieglo Jūsu darbu un taupa laiku.

Vairāk >>
Mazāk >>