+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Сантехника

УНИТАЗЫ

Tualetes podi ir pats santehnikas minimums, ko bieži vien izvēlas ierīkot pat vairākās telpās un katrā stāvā, lai nodrošinātu maksimālu komfortu ikvienam iemītniekam. Var būt tiešām nepatīkami, ja pie vannasistabas veidojas rinda, tāpēc katrā mājoklī vajadzētu ierīkot vismaz divas tualetes. Bieži vien risinājums ir tāds, ka ir gan pilnībā aprīkota vannasistaba, gan neliela tualete tikai ar podu un izlietni.

Piemērota poda izvēle var nebūt tik vienkārša, kā sākumā varētu šķist, jo jāpadomā par vairākiem būtiskiem faktoriem, no kuriem būs atkarīgs, cik izvēlētais risinājums būs ērts, kvalitatīvs, cik ilgi pods kalpos.

No funkcionālā viedokļa pats būtiskākais ir izvēlēties tualetes podu, kas atbilst pieslēguma iespējām, jo pretējā gadījumā nebūs iespējams to savienot ar ēkā esošo kanalizācijas sistēmu. Un jāpievērš uzmanība arī ūdens pievada vietai — no apakšas, sāna vai aizmugures.

  • Brīvi stāvošie tualetes podi ir bieža izvēle, jo tie ir klasiski, eleganti, viegli uzstādāmi, tiem pieejams gan vertikāls, gan horizontāls izvads, komplektā ir skalojamā kaste. Un dizaina ziņā pieejamas dažādas variācijas, kas izpaužas ne tikai formā, bet arī materiālā, piedāvājot modeļus visos cenu segmentos.
  • Piekaramie tualetes podi arī labi iekļaujas klasiskos santehnikas komplektos, tomēr jāņem vērā, ka tos iespējams pievienot tikai ar horizontālu pievadu sienā. Šāds pods taupa vietu, tāpēc būs laba izvēle nelielā vannasistabā vai mazā tualetes telpā.
  • Grīdas montāžas tualetes podi ir stabili un ērti, tiem pieejams gan vertikāls, gan horizontāls izvads. Arī dizaina ziņā ir dažādas variācijas no pavisam klasiskiem modeļiem līdz gaumīgiem dizaina darbiem, kas jau spēj eleganti iekļauties rūpīgi pārdomātā vannasistabas interjerā.
  • Bidē ir santehnikas elements, ko arvien biežāk izvēlas savos mājokļos arī Latvijā. Tas ļauj iegūt maksimālu komfortu un tīrības sajūtu pēc tualetes apmeklējuma, jo sniedz iespēju ērti nomazgāt intīmās vietas. Ja telpa to atļauj, tad bidē ierīkošana ir lieliska izvēle, domājot par mājas iemītnieku un arī ciemiņu ērtībām.
  • Pisuārs ir ērts risinājums sabiedriskās ēkās un publiskajās tualetēs, kas ļauj samazināt rindas pie vīriešu tualetes. Pisuāra ierīkošana ļauj lietderīgi izmantot telpu. Ražotāji piedāvā daudzveidīgus un arī dizaineru izstrādātus modeļus, ļaujot arī šo santehnikas elementu padarīt iederīgu izvēlētajā interjera dizainā.

Nevajadzētu par zemu novērtēt formu un materiālu, no kāda ir tualetes pods, jo tas var būtiski ietekmēt to, cik ilgi pods kalpos, cik kvalitatīvs tas izskatīsies, vai tas būs ērti kopjams, kas ir ļoti būtiski, lai saglabātu maksimālu tīrību un neradītu liekus sarežģījumus uzkopšanas procesā. Tāpat jāpievērš uzmanība tam, kāda ir ūdens nolaišanas funkcija, jo resursu taupīšana ir aktuāla vienmēr. Ūdeni var ietaupīt, izmantojot dažādus noskalošanas režīmus.

Vairāk >>
Mazāk >>