+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā

Vanna jau sen vairs nav tikai santehnikas elements, tas ir arī mājokļa aksesuārs, kam izvirza augstas kvalitātes un dizaina prasības. Tāpēc Prof saviem klientiem piedāvā tikai pašu labāko, ko šobrīd vadošie ražotāji radījuši, domājot par visām tām kvalitātēm un īpašībam, kas ir būtiskas mūsdienīga komforta un dizaina kontekstā.

Vannas izvēli nosaka vairāki faktori, tomēr dominējošais no tiem ir telpas izmēri un sanitāro mezglu izvietojums, kas nosaka, cik lielu un kādas formas vannu varēs telpā ievietot. Daudz plašākas izvēles iespējas ir tad, ja ēka tiek tikai plānota un būvēta, tad jau uzreiz var izveidot tādus risinājums, kādus vēlas. Bet, ja mājoklī notiek remonts, tad jārēķinās ar tiem pamatapstākļiem, kas vannasistabā jau izveidoti.

Pie mums var atrast vannu modeļus, kas atbildīs katrai gaumei, finansiālajām iespējām, kā arī spēs apmierināt standarta un arī pašas augstākās kvalitātes prasības. Galvenie faktori, ko parasti izvērtē klienti, ir forma un materiāls, jo tieši tas nosaka piemērotību pircēja vajadzībām.

Prof piedāvā taisnstūra, asimetriskas, brīvi stāvošas, stūra, sienas un apaļās vannas. Pieejamie materiāli — tērauds un akrils, no kuriem var izgatavot salīdzinoši lētas vannas, kā arī akmens masa un modernais materiāls kvarils (quaryl), kas jau nosaka produktam dārgāku gala cenu.

  • Tērauds ir ekonomisks un ērts risinājums vannu izgatavošanai, tas ir viegls, var izveidot dažādās formas. Ja nav augstas prasības pēc dizaina un modernajiem materiāliem, tad tā ir piemērota izvēle. Jāņem gan vērā, ka tērauds nesniedz to augstāko siltumnoturību.
  • Akrils ir materiāls, no kā var izveidot dažādas krāsas, formas un izmērus, tāpēc akrila vannām ir liels pieprasījums. Tās ir arī pieejamā cenu kategorijā. To kvalitāti nosaka ražošanas process un armējošo slāņu skaits. Tāpēc izvēlamies sadarboties tikai ar vadošajiem ražotājiem, kuri vienmēr nodrošina kvalitatīvu ražojumu.
  • Akmens masas vannas ir ar augstu siltumnoturību, skaņas izolāciju. Tās ir masīvas un ar labu stabilitāti. Tas ir ilgmūžīgs risinājums, jo arī bojājumu gadījumā virsmu var vienkārši atjaunot tās sākotnējā kvalitātē. Ieguvums ir arī laba ķīmiskā noturība. Akmens masa jau spēj apmierināt augstākās kvalitātes prasības. Un ilgā lietošana atsver cenu.
  • Quaryl (kvarila) materiāls ir jaunums santehnikas pasaulē, arī Latvijas tirgū tas ir nesen. Materiālā apvienots akrils un kvarcs, pagarinot kalpošanas laiku un ievērojami palielinot izturību. Šādas vannas klienti izvēlas arvien vairāk, jo tās spēj sniegt labāko kvalitātes un dizaina apvienojumu. Izvēloties šādu risinājumu savai vannasistabai, gan jārēķinās ar lielākām izmaksām.

Prof piedāvātais modeļu klāsts tiešām ir plašs un daudzveidīgs gan dizaina, gan izmēru, gan cenu ziņā, ļaujot atrast to risinājumu, kas atbilst klienta gaumei un praktiskajām vajadzībam.

Vairāk >>
Mazāk >>