Gāzes Plīts Virsma Bosch POH6B6K30, Iebūvējamā Melna
Артикул
526588
Ean
In stockНа складе поставщика 5 шт.
Покупая сразу
В рассрочку
Nomaksa - Inbank
Покупка в рассрочку доступна от 75,00 до 10000,00 Больше
месяцев
Сроки доставки:
Самовывоз - Uriekstes 4a | БЕСПЛАТНО
Самовывоз | Недоступно
Доставка курьером | От 10кгДоставка курьером | Недоступно
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
УДОБНЫЕ ПОКУПКИ
ТОВАРОВ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЛАТВИИ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
Подробная информация
Производитель
Bosch sadzīves tehnika
Тип
Gāzes plīts virsmas
Модель
POH6B6K30
Тип поверхности
Gāzes riņķi
Тип управления
Mehāniskais
Расположение панели управления
Labajā pusē
Кол-во кругов
4
Электрическое зажигание
Материал поверхности
Rūdītā stikla
Встроенный капюшон
Цвет
Melna
Мощность (Вт)
Вес (кг)
10.88kg
Ширина монтажа корпуса (см)
56cm
Высота монтажа корпуса (см)
4.5cm
Глубина монтажа корпуса (см)
49cm
Ширина (см)
59
Глубина (см)
52
Высота (см)
4.5
Svītrkods
Подробнее
Dizains:
  • Pamatvirsmas materiāls: Rūdīts stikls
  • Produkta galvenā krāsa: Melns
  • Rāmja tips: "Iegremdēts" vai uzstādīts uz virsmas
  • Pannas balstu materiāls: Vienkāršs tērauds ar gumijas kājiņām
  • Slēdža apgaismojums: Nē
  • Slēdža materiāls: Plastmasas
  • Plakanais deglis: Nē
Uzstādīšana:
  • Gāzes veids: Dabasgāze H/E/(L) 20 (25) mbar
  • Platums: 60 cm
  • Produkta izmēri: 45x590x520 mm
  • Iepakotā produkta izmēri: 150x660x580 mm
  • Nepieciešamais nišas izmērs uzstādīšanai (A x P x Dz): 45 x 560-560 x 480-490 mm
  • Minimālais darba virsmas biezums (bez starplikas / ar starpliku, pasūtiet atsevišķi): 20 mm / 12 mm
  • Minimālais darba virsmas biezums iebūvēšanai vienā līmenī: 30 mm
  • Strāvas vada garums: 100 cm
  • Kontaktdakšas veids: bez kontaktdakšas
  • Gāzes pieslēguma kategorija: 7800 W
Degļi un jauda:
  • Vienlaikus izmantojamo pozīciju skaits: 4
  • Sildīšanas elementu jauda: 1 x 1.0, 1 x 3.3, 2 x 1.75 kW