550H3000B
In stock
Only %1 left
Drawer depth (mm)
300mm
350mm
400mm
450mm
500mm
550mm
600mm
650mm
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Blum TANDEM Partial Extension Drawer Runners 300 mm
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 19. May
Self-pickup | Not available
Receive from 18. till 20. May
Parcel terminal | Not available
Receive from 18. till 20. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
More Information
Type
Tandem vadotnes
Color
Cinkota
Material
Tērauds
Power (kg)
30
Manufacturer
Blum
Details
BLUM TANDEM Partial Extension Drawer Slides 300 mm with BLUMOTION
*Translated using automatic translation tool
Reviews
Write a review for: Blum TANDEM Partial Extension Drawer Runners 300 mm
Product options
  • Blum TANDEM Partial Extension Drawer Runners 300 mm with BlumOTION (550H3000B), 550H3000B