+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā

 

Velux atsauksmes

PROF.LV ir dinamisks uzņēmums, kas spēj ieraudzīt mūsdienīga klienta vajadzības un pielāgot savu biznesu tā, lai klientam ir pozitīva pieredze visā iepirkšanās procesā PROF.LV interneta veikalā.

Viena no uzņēmuma stiprajām pusēm ir precīza un ātra klientu apkalpošana, kā arī laba zināšanu bāze.

Uzņēmuma darbinieki cenšas uzlabot savu efektivitāti klientu apkalpošanā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un regulāri papildinot savu profesionālo kvalifikāciju.

VELUX Latvia augsti novērtē sadarbību ar PROF.LV un vēl veiksmīgu attīstību nākotnē.

VELUX LatvijaVelux Logo

Pārdošanas vadītājs Latvijā un Lietuvā

Dmitrijs Astašonoks

 

Ruukki atsauksmes

Biznesa vide ir dinamiska un mainīga, līdz ar to soli priekšā citiem ir kompānijas, kas prot kvalitatīvi pielietot dažādās pieejas pārdošanā un saskatīt iespējas, kuras citi ir palaiduši garām.

PROF.LV uzskatāmi pierāda, ka ir iespējams radīt profesionālu pārdošanas konceptu, kas, pretēji vispārpieņemtajam, komunikācijā ar klientu nevis fokusējas uz cenas kritēriju kā galveno, bet tieši pretēji – ir mācējis izveidot efektīvu pārdošanas instrumentu produktiem un servisam ar lielu pievienoto vērtību.

Mēs, Ruukki, kā līderis metāla jumtu segumos un godprātīgs sadarbības partneris, ar gandarījumu novērtējam līdz šim paveikto un arī turpmāk esam atvērti sadarbībai, idejām un kopīgiem panākumiem!

RUUKKI LATVIJARuukki logo

Tirdzniecības vadītājs

Gunārs Grāvītis

 

Rockwool

Vairāku gadu garumā mūsu sadarbība ar PROF.LV ir izveidojusies ļoti veiksmīga, kopā esam realizejuši neskaitāmus būvniecības projektus.

PROF.LV komanda izceļas ar savu zināšanu bāzi un pieredzi, tapēc esmu pārliecināts, ka jebkuram klientam tiks piemeklēti visatbilstošākie siltumizolācijas materiāli no plašā ROCKWOOL klāsta.

ROCKWOOL

Tirdzniecības pārstāvis

Rockwool logo

Aivars Kopļarovs

 

Aeroc atsauksmes

PROF.LV ir oficiāls AEROC sadarbības partneris Latvijas tirgū. Tam par apliecinājumu ir arī PROF.LV plaši piedāvātais AEROC izstrādājumu klāsts.

Jau pašā zīmola nosaukumā ir pateikts, ka PROF.LV ir nopietns un jau ar laiku pārbaudīts profesionāls partneris Latvijas būvmateriālu tirdzniecības tirgū. Kompetenta un uz rezultātu orientēta uzņēmuma komanda spēj nodrošināt augstu servisa līmeni gan profesionālam celtniekam, gan amatierim.

AEROC

Tirdzniecības direktors

Aeroc logo

Ervīns Fogts