766H5000S
In stock
Only %1 left
Drawer depth (mm)
500mm
520mm
550mm
580mm
600mm
650mm
700mm
750mm
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Blum Movento S Drawer Runners, 60 kg, 750 mm
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 19. May
Self-pickup | Not available
Receive from 18. till 20. May
Parcel terminal | Not available
Receive from 18. till 20. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
More Information
Type
Movento vadotnes
Color
Cinkota
Material
Tērauds
Power (kg)
60
Manufacturer
Blum
Details
MOVENTO: Hidden guide system for the highest demands
Easy installation,
TIP-ON BLUMOTION Two functions - a fascinating combination
Small gap between fronts
TIP-ON BLUMOTION can be adjusted so that there is a 2.5 mm gap between fronts - an ideal solution for the kitchen. Thanks to the optional synchronization, a wide range of activation is also possible with wide and tall fronts.
Installation and adjustment
*Translated using automatic translation tool
Reviews
Write a review for: Blum Movento S Drawer Runners, 60 kg, 750 mm