Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDS 18V-330 HC Solo Carton Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019L5000)
SKU
507438
Ean
In stockIn supplier's warehouse 6 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 19. May
Self-pickup | Not available
Receive from 18. till 20. May
Parcel terminal | Not available
Receive from 18. till 20. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Bosch instrumenti
Model
GDS 18V-330 HC Solo Carton
Type
Akumulatora triecienskrūvgrieži
Power supply
Akumulators
Battery included
Charger included
Idle speed
0-2800
Maximum torque (Nm)
560Nm
Number of speeds
3
Hammer mode
Number of strokes per minute
Nozzle set
Lighting
Bag/suitcase included
Weight (kg)
1.2kg
Svītrkods
Details
  • Kompaktā un vieglā GDS 18V-330 HC Professional akumulatora triecienatslēga atvieglo darbu.
  • Griezes moments 330 Nm un griezes moments 560 Nm nodrošina izcilu veiktspēju.
  • Tas ir savietojams ar visiem Bosch Professional 18V akumulatoriem un lādētājiem (profesionālā 18V sistēma).
  • GDS 18V-330 HC Professional ir aprīkots ar iekārtas statusa indikatoru, LED gaismu un jostas klipsi papildu ērtībām.
Reviews
Write a review for: Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDS 18V-330 HC Solo Carton Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019L5000)