Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GDS 18V-450 PC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K4101)
SKU
505525
Ean
In stockIn supplier's warehouse 3 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 19. May
Self-pickup | Not available
Receive from 18. till 20. May
Parcel terminal | Not available
Receive from 18. till 20. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Bosch instrumenti
Model
GDS 18V-450 PC
Type
Akumulatora triecenurbjmašīnas
Power supply
Akumulators
Battery included
Charger included
Idle speed
0-2300
Maximum torque (Nm)
800Nm
Number of speeds
3
Number of strokes per minute
Nozzle set
Lighting
Bag/suitcase included
Weight (kg)
1.6kg
Svītrkods
Details
  • Atvieglo darbu ar GDS 18V-450 PC bezvadu triecienuzgriezni.
  • Pievilkšanas griezes moments 450 Nm un atskrūvēšanas griezes moments 800 Nm nodrošina izcilu veiktspēju.
  • Tas ir savietojams ar visiem Bosch Professional 18V akumulatoriem un lādētājiem (profesionālā 18V sistēma).
  • GDS 18V-450 datoram ar bloķēšanas galviņu ir iekārtas statusa indikators, LED gaisma un jostas klipsi papildu ērtībām.
Reviews
Write a review for: Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GDS 18V-450 PC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K4101)