Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6203)
SKU
505523
Ean
Out of stock
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a |
Receive from 18. till 19. May
Manufacturer
Bosch instrumenti
Model
GSR 18V-90 FC
Type
Akumulatora urbjmašīnas
Power supply
Akumulators
Battery included
Charger included
Maximum torque (Nm)
64Nm
Number of speeds
2
Cartridge diameter (mm)
1.5-13mm
Nozzle set
Maximum drilling diameter in wood (mm)
68mm
Maximum drilling diameter in steel (mm)
13mm
Bag/suitcase included
Weight (kg)
0.94kg
Svītrkods
Details
  • Jaudīgais GSR 18V-90 FC Professional ir daļa no Bosch Professional FlexiClick sistēmas, kas ļauj pārvarēt visus izaicinājumus būvlaukumā: ekscentriskais stiprinājums ļauj strādāt tuvu malām un sienām, bet leņķa stiprinājums pārvērš skrūvgriezi leņķa urbis.
  • Šos piederumus var nofiksēt 16 dažādās pozīcijās 360° leņķī, nenoņemot tos no mašīnas.
  • Piestiprinot unikālo āmura stiprinājumu GFA 18-H, iekārta kļūst par pilnvērtīgu SDS plus āmuru, kas ir gatavs bez piepūles āmurēšanai betonā līdz Ø 10 mm.
  • Ar galvas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm, jūsu rokā ir ļoti kompakta un jaudīga mašīna.
  • Bosch Professional FlexiClick sistēma: lieliski aprīkota profesionālam darbam.
Reviews
Write a review for: Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6203)