Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Solo Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6204)
SKU
505522
Ean
Out of stock
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a |
Receive from 18. till 19. May
Manufacturer
Bosch instrumenti
Model
GSR 18V-90 FC Solo
Type
Akumulatora urbjmašīnas
Power supply
Akumulators
Battery included
Charger included
Idle speed
0-2100
Maximum torque (Nm)
64Nm
Cartridge diameter (mm)
1.5-13mm
Nozzle set
Maximum drilling diameter in wood (mm)
68mm
Maximum drilling diameter in steel (mm)
13mm
Bag/suitcase included
Weight (kg)
0.92kg
Svītrkods
Details
GSR 18V-90 FC Professional: perfekts aprīkojums profesionālai darbu veikšanai
  • Bosch Professional FlexiClick System ir daudzpusīga sistēma ar viegli maināmām papildierīcēm
  • GFA 18-H pārvērš instrumentu par triecienurbi - vienīgā 18 V urbjmašīna, kas ir gatava bez piepūles veikt triecienurbšanu betonā līdz Ø 10 mm
  • Ar galviņas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm šis ir ļoti kompakts un jaudīgs instruments
Jaudīgais GSR 18V-90 FC Professional ir daļa no Bosch Professional FlexiClick System, kas ir gatavs visiem izaicinājumiem būvvietā: ekscentra uzgalis ļauj strādāt tuvu pie malām un sienām, savukārt taisnā leņķa uzgalis pārvērš urbjmašīnu par leņķa urbi. Šos stiprinājumus var nofiksēt 16 dažādās pozīcijās 360° leņķī, nenoņemot tos no instrumenta. Unikālais triecienurbja stiprinājums GFA 18-H pārvērš instrumentu par SDS plus triecienurbi, kas ir gatavs bez piepūles veikt triecienurbšanu betonā līdz Ø 10 mm. Ar galviņas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm šis ir ļoti kompakts un jaudīgs instruments. Bosch Professional FlexiClick System – perfekts aprīkojums profesionālai darbu veikšanai.
Reviews
Write a review for: Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Solo Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6204)