Corsair iCUE 4000X Computer Case Mid Tower (ATX), Black (CC-9011204-WW)
SKU
470043
Ean
Out of stock
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a |
Receive from 18. till 20. May
Manufacturer
Corsair
Model
iCUE 4000X
Type
Mid Tower (ATX)
Integrated Power Supply Unit (PSU)
5.25'' niches
3.5'' external niches
3.5'' internal niches
2
2.5'' internal niches
2
1.8'' niches
Dust filters
Glass side panel
USB 2.0
USB 3.0
1
USB Type-C
1
Audio output
Optical drive
SD card reader
RGB lighting
Color
Melna
Material
Tērauds/Stikls/Plastmasa
Height (cm)
46.6cm
Width (cm)
23cm
Depth (cm)
45.3cm
Weight (kg)
8kg
Svītrkods
Details
4000X RGB MID-TOWER ATX CASE
A CLEAN START TO A GREAT BUILD
Tikpat skaists, cik viegli to ir uzstādīt, 4000X RGB
izturēts stikls apvieno eleganci ar inovāciju - ideāla
sākumpunkts pasaules klases būvēšanai.
IZTURĒTS STIKLA SĪKUMI UN FRONTĀLĀS PANELIS
CORSAIR RAPIDROUTE VADU SAKĀRTOŠANA
Vadīt savus galvenos kabeļus caur vienu kanālu, ar plašu 25 mm telpu aiz mātesplates visiem jūsu kabeļiem, padarot tīru izskatu vieglāku nekā jebkad agrāk.
SPĒCĪGA NOVIRZĪTA GAISS
Aprīkots ar trim CORSAIR 120 mm ventilatoriem, kas izmanto AirGuide tehnoloģiju ar pretvētras lāpām, lai koncentrētu gaisa plūsmu un uzlabotu dzesēšanu.
RGB APGAISMAS NO IEPAKOJUMA
ELEGANTI DAUDZPUŠĪGS
Uzbūvējiet to, kā vēlaties šodien, ar vieglu uzlabošanas ceļu rītdienai.
LIELISKA DZESĒŠANAS POTENCIĀLE
Plašs iekštelpas telpas ietilpst līdz 6x 120 mm vai 4x 140 mm dzesēšanas ventilatoriem, kā arī vairākiem radiatoriem, ieskaitot 360 mm priekšā un 280 mm jumtā.