Deltaco SH-LFE27A60 Smart LED Bulb E27 5.5W 1800-6500K 1pc. (733304804384)
SKU
245109
Ean
Out of stock
Deltaco
Type
Viedās LED spuldzes
Model
SH-LFE27A60
Remote control
Shape
Lodveida
Operating system support
iOS, Android
Compatibility with voice assistant
Amazon Alexa, Google Assistant
Base
E27
Light return (lm)
470
Energy consumption (kWh/1000h)
5
Size (cm)
10.5x6cm
Weight (kg)
0.033kg
Svītrkods
Details
DELTACO SMART HOME LED filament lamp, E27, WiFI 2.4GHz, 5.5W, 470lm, dimmable, 1800K-6500K, 220-240V, white
SH-LFE27A60 ir gudra LED lampa, kas var tikt ievietota jebkurā E27 ligzdā. Lampa ir regulējama ar lietotni, lai varētu iestatīt vēlamo spilgtumu, un jūs arī varat mainīt krāsu temperatūru no silti baltas līdz auksti baltai, lai iegūtu pareizo sajūtu telpā. SH-LFE27A60 jauda ir 5.5W, kas ir ekvivalents aptuveni 50W no tradicionālās spuldzes.
  • E27 ligzda
  • Forma: A60
  • Jauda: 5.5W
  • Dzīves ilgums: 15000h
  • Gaismas plūsma (maks.): 470 lm
  • WiFi 2.4GHz 802.11b / g / n
  • Regulējama krāsu temperatūra 1800K-6500K
  • Darba temperatūra: -20 ° C līdz 40 ° C
  • Balss kontrols ar Google Assistant vai Amazon Alexa
  • Produkta svars: 33g
  • Produkta izmēri (diametrs x garums / augstums): 60x105
  • Iepakojumā ietilpst: LED filamenta lampa, rokasgrāmata
  • Apgaismojuma krāsa Silti baltā / auksti baltā gaisma
  • Diametrs 60 mm
  • Regulējams Jā
  • Nepieciešamā spriegums AC 220 - 240 V
  • Forma A60
  • Funkcijas Lietotnes vadīta, regulējama krāsu temperatūra
  • Krāsu temperatūra 1800-6500 K
  • Garantija 5 gadi
  • Gudrais palīgs Google Assistant, Alexa
  • Sakaru tehnoloģija Wi-Fi
  • Saderīgs ar Interneta lietām (IoT) Jā
  • Dzīves ilgums 15000 stundas
  • Gaismas plūsma 470 lūmeni
  • Garums 105 mm
  • Veids LED spuldze ar filamentu
  • Izvades tips E27
  • Svars 33 g
  • Jauda 5.5 W
  • Jaudas ekvivalents 50 W
*Translated using automatic translation tool
Reviews
Write a review for: Deltaco SH-LFE27A60 Smart LED Bulb E27 5.5W 1800-6500K 1pc. (733304804384)