Deltaco SH-LFE27G95 Smart LED Bulb E27 5.5W 1800-6500K 1pc. (733304804386)
SKU
245110
Ean
Out of stock
Deltaco
Type
Viedās LED spuldzes
Model
SH-LFE27G95
Remote control
Shape
Lodveida
Operating system support
iOS, Android
Compatibility with voice assistant
Google Assistant, Amazon Alexa
Base
E27
Light return (lm)
470
Energy consumption (kWh/1000h)
5
Size (cm)
14x9.5cm
Weight (kg)
0.062kg
Svītrkods
Details
DELTACO SMART HOME LED filament lamp, E27, WiFI 2.4GHz, 5.5W, 470lm, dimmable, 1800K-6500K, 220-240V, white
SH-LFE27G95 ir gudra LED lampa, kas var tikt novietota jebkurā E27 ligzdā. Lampa ir regulējama ar lietotni, lai varētu iestatīt vēlamo spilgtumu, un jūs arī varat mainīt krāsu temperatūru no silti baltas līdz auksti baltai, lai iegūtu pareizo sajūtu telpā. SH-LFE27G95 jauda ir 5.5W, kas ir ekvivalents aptuveni 50W no tradicionālās spuldzes.
  • E27 ligzda
  • Forma: G95
  • Jauda: 5.5W
  • Dzīves ilgums: 15000h
  • Gaisma (maks.): 470 lm
  • WiFi 2.4GHz 802.11b / g / n
  • Regulējama krāsu temperatūra 1800K-6500K
  • Darba temperatūra: -20 ° C līdz 40 ° C
  • Balss kontrole ar Google Assistant vai Amazon Alexa
  • Produkta svars: 62g
  • Produkta izmēri (Diametrs x Garums / augstums): 95x140
  • Iepakojumā ietilpst: LED filamenta lampa, rokasgrāmata
  • Gaisma silti baltā / auksti baltā krāsā
  • Diametrs 95 mm
  • Regulējams jā
  • Nepieciešamā spriegums AC 220 - 240 V
  • Forma G95
  • Funkcijas: lietotnei vadīta, regulējama krāsu temperatūra
  • Krāsu temperatūra 1800-6500 K
  • Garantija 5 gadi
  • Gudrais palīgs Google Assistant, Alexa
  • Sakaru tehnoloģija Wi-Fi
  • Saderīgs ar Interneta lietām (IoT) jā
  • Dzīves ilgums 15000 stundas
  • Gaisma 470 lūmeni
  • Garums 140 mm
  • Veids LED spuldze ar filamentu
  • Ligzdas tips E27
  • Svars 62 g
  • Jauda 5.5 W
  • Jaudas ekvivalents 50 W
*Translated using automatic translation tool
Reviews
Write a review for: Deltaco SH-LFE27G95 Smart LED Bulb E27 5.5W 1800-6500K 1pc. (733304804386)