Ezviz CS-T30-10B Smart Plug White
SKU
480961
Ean
In stockIn supplier's warehouse 23 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 21. May
Self-pickup | Not available
Receive from 19. till 25. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Ezviz
Model
CS-T30-10B
Type
Viedās rozetes
Compatibility with smartphone / tablet application
Management with a computer application
Remote control
Application name
EZVIZ
Remote control function (outside the house)
A control center is required
Operating system support
iOS, Android
Wi-Fi
Wi-Fi standard
IEEE 802.11 b/g/n
Z-Wave protocol
Z-Wave+ protocol
Zigbee protocol
Bluetooth
Compatibility with technologies/systems
Google Home, Amazon Alexa
Compatibility with voice assistant
Google Assistant, Amazon Alexa
Jeweller protocol
Possibility to build in the wall
Number of sockets
1
Rated current (A)
10a
Rated current (A)
10A
Voltage (v)
125V
Maximum power (W)
2300W
On/Off switch
USB
USB Type-C
Operating temperature (°C)
0 līdz 40°C
Permissible humidity level (%)
0-80%
Children safety
Overload protection
Energy saving
Consumption counter
Other functions
Color
Balta
Weight (kg)
0.056kg
Height (cm)
5.3
Depth (cm)
7.4
Width (cm)
3.8
Svītrkods
Details
Control appliances from anywhere.
Electricity Statistics
Remote Control via Mobile App
Supports 2.4 GHz Wi-Fi
Schedule & Timer
750 °C Flame Resistance