Gāzes Plīts Virsma Bosch POH6B6K30, Iebūvējamā Melna
SKU
526588
Ean
In stockIn supplier's warehouse 5 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 21. May
Self-pickup | Not available
Receive from 19. till 25. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Bosch sadzīves tehnika
Type
Gāzes plīts virsmas
Model
POH6B6K30
Virsmas tips
Gāzes riņķi
Control type
Mehāniskais
Control panel location
Labajā pusē
Number of hobs
4
Electric ignition
Surface material
Rūdītā stikla
Built-in hood
Color
Melna
Power (w)
7800
Weight (kg)
10.88kg
Mounting housing width (cm)
56cm
Mounting housing height (cm)
4.5cm
Mounting housing depth (cm)
49cm
Width (cm)
59
Depth (cm)
52
Height (cm)
4.5
Svītrkods
Details
Dizains:
  • Pamatvirsmas materiāls: Rūdīts stikls
  • Produkta galvenā krāsa: Melns
  • Rāmja tips: "Iegremdēts" vai uzstādīts uz virsmas
  • Pannas balstu materiāls: Vienkāršs tērauds ar gumijas kājiņām
  • Slēdža apgaismojums: Nē
  • Slēdža materiāls: Plastmasas
  • Plakanais deglis: Nē
Uzstādīšana:
  • Gāzes veids: Dabasgāze H/E/(L) 20 (25) mbar
  • Platums: 60 cm
  • Produkta izmēri: 45x590x520 mm
  • Iepakotā produkta izmēri: 150x660x580 mm
  • Nepieciešamais nišas izmērs uzstādīšanai (A x P x Dz): 45 x 560-560 x 480-490 mm
  • Minimālais darba virsmas biezums (bez starplikas / ar starpliku, pasūtiet atsevišķi): 20 mm / 12 mm
  • Minimālais darba virsmas biezums iebūvēšanai vienā līmenī: 30 mm
  • Strāvas vada garums: 100 cm
  • Kontaktdakšas veids: bez kontaktdakšas
  • Gāzes pieslēguma kategorija: 7800 W
Degļi un jauda:
  • Vienlaikus izmantojamo pozīciju skaits: 4
  • Sildīšanas elementu jauda: 1 x 1.0, 1 x 3.3, 2 x 1.75 kW