SKU
479632
Ean
Out of stock
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a |
Receive from 18. till 21. May
Manufacturer
Msi
Computer type
Spēlēm
Series
Cyborg
Serial code
Cyborg 15 A12VF
Screen size (inches)
15.6
Screen resolution
1920x1080px
Screen type
IPS
Screen resolution type
Full HD
Screen surface
Matēts (Anti-Glare)
Front camera
Processor series
Intel Core i5
Processor model
i5-12450H
Processor frequency
P-core 2.0 GHz; E-core 1.5 GHz
Processor boost mode frequency
P-core 4.4 GHz; E-core 3.3 GHz
Number of cores
8
Processor Threads
12
Random access memory (RAM)
16GB
Type of RAM
DDR5
RAM clock speed
4800 MHz
Hard drive
512GB
Hard disk type
SSD
Video card type
Nvidia GeForce
Video card
NVIDIA GeForce RTX 4060
Video card capacity
8GB
Video card type
GDDR6
Operating system
Windows 11 Home
Keyboard language
Angļu
Keyboard lighting
Wi-Fi
Wi-Fi standard
802.11ax
Bluetooth
Built-in microphone
Sound card
LAN (RJ-45)
1
Number of HDMI ports
1
Number of USB Type-C ports
Number of USB 3.2 ports
2
Audio output
Number of battery cells
3
Weight (kg)
1.98kg
Manufacturer page
www.msi.com/Laptop/Cyborg-15-A12VX/Gallery#lg=1&slide=1
Svītrkods
Details
Audio-Out
Battery cells
3 cells
Bluetooth
Yes
Built-in WebCam
Yes
Clock speed
2000 MHz
Colour
Black
CPU Family name
Core i5
CPU Model Number
i5-12450H
Depth
250.34 mm
Description
Frequency speed
4800 MHz
Full Description Line
Gaming|Cyborg|Cyborg 15 A12VF|CPU Core i5|i5-12450H|2000 MHz|Screen 17.3|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare IPS|144Hz|RAM 16GB|Max 64GB|DDR5|Frequency speed 4800 MHz|SSD 512GB|Graphics Discrete|VGA card NVIDIA GeForce RTX 4060|8GB|LAN Gigabit|Keyboard ENG|Keyboard backlight|3 cells|1xHDMI|1xAudio-Out|2xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|Wireless LAN 802.11ax|Bluetooth|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 11 Home|Black|Width 359.36 mm|Height 22.9 mm|Depth 250.34 mm|Weight 1.98 kg
Graphics controller
Discrete
Graphics memory
8GB
HDMI
Height
22.9 mm
Integrated LAN
Gigabit
KB language
ENG
Keyboard backlight
Max memory (RAM)
64GB
Memory (RAM)
16GB
Memory type
DDR5
Microphone
Built-in
Native resolution
1920x1080
NB Family name
Cyborg
NB features
Gaming
ODD type
none
Operating System
Windows 11 Home
Product line
Consumer
Product model code
Cyborg 15 A12VF
RJ45
Screen refresh rate
144Hz
Screen size
15.6
Screen type
Non-Glare IPS
Speakers
SSD Capacity
512GB
Unit Brutto Volume
0.02106 cubm
Unit Gross Weight
4.4 kg
Unit Net Weight
1.98 kg
USB 3.2
2
USB-C
Vendor Homepage
VGA card
NVIDIA GeForce RTX 4060
Width
359.36 mm
Wireless LAN
802.11ax
Audio-Out
Battery cells
3 cells
Built-in WebCam
Clock speed
2000 MHz
Colour
Black
CPU Family name
Core i5
CPU Model Number
Depth
250.34 mm
Description
Frequency speed
4800 MHz
Full Description Line
Graphics controller
Discrete
Graphics memory
HDMI
Height
22.9 mm
Integrated LAN
Gigabit
KB language
ENG
Keyboard backlight
Max memory (RAM)
64GB
Memory (RAM)
Memory type
Microphone
Built-in
Native resolution
1920x1080
NB Family name
NB features
Gaming
ODD type
none
Product line
Consumer
Product model code
RJ45
Screen refresh rate
144Hz
Screen size
Non-Glare IPS
Speakers
SSD Capacity
Unit Brutto Volume
0.02106 cubm
Unit Gross Weight
4.4 kg
Unit Net Weight
USB 3.2
USB-C
Vendor Homepage
VGA card
Width
359.36 mm