Specialist+ Metal Cutting Disc 125mm (11/2-VD125R)
SKU
201832
Ean
In stockIn supplier's warehouse 2614 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 21. May till 1. June
Self-pickup | Not available
Receive from 22. May till 1. June
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Specialist+
Type
Metāla griešanas diski
Intended materials
Metālam, Leņķiem un profiliem, Lokšņu metālam
Mounting
Standarta
Diameter (mm)
20mm
Diameter (mm)
125
Thickness (mm)
1.5
Shaft diameter (mm)
22.23mm
Maximum rpm
13200
Number in packages
1
Weight (kg)
0.11kg
Svītrkods
Reviews
Write a review for: Specialist+ Metal Cutting Disc 125mm (11/2-VD125R)