Televizors Dahua DHI-LTV40-SD200 40''(102cm) LED FHD (1920x1080)
SKU
522143
Ean
In stockIn supplier's warehouse 100 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 21. May
Self-pickup | Not available
Receive from 19. till 25. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Dahua
Model
DHI-LTV40-SD200
Screen size
40" (102cm)
Screen type
LED
Screen resolution
FHD (1920x1080)
Smart TV
Concave screen
Ambilight
Operating system
Android TV 11
Panel frequency (Hz)
60Hz
Working frequency
60Hz
Sound system
Stereo
Sound power
8W x 2
Smart control panel
Voice control
Eco sensor
HDR
USB
Jā (2)
USB 2.0
2
USB 3.0
0
HDMI
Jā (2)
HDMI versions
HDMI 2.0
3.5mm connection
Bluetooth
Wi-Fi
Wi-Fi direct
LAN (RJ-45)
Optical audio connection
AV connection
eARC
WiDi
DLNA
EPG
NFC
Miracast
Micro Dimming
CI connection
SCART
DVI
IPv6 support
MBR support
Digital receiver / Tuner
DVB-C/T/T2/S/S2
Smart device management
Video recording option
Energy efficiency class
E
VESA standard
200x200mm