Televizors Dahua DHI-LTV55-QSD400 55''(140cm) QLED 4K (3840x2160)
SKU
522144
Ean
In stockIn supplier's warehouse 50 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 21. May
Self-pickup | Not available
Receive from 19. till 25. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Dahua
Model
DHI-LTV55-QSD400
Screen size
55" (140cm)
Screen type
QLED
Screen resolution
4K (3840x2160)
Smart TV
Concave screen
Ambilight
Operating system
Android TV 11
Panel frequency (Hz)
60Hz
Working frequency
60Hz
Sound system
Stereo
Sound power
8W x 2
Smart control panel
Voice control
Eco sensor
HDR
USB
Jā (2)
USB 2.0
2
USB 3.0
0
HDMI
Jā (2)
HDMI versions
HDMI 2.1
3.5mm connection
Bluetooth
Wi-Fi
Wi-Fi direct
LAN (RJ-45)
Optical audio connection
AV connection
eARC
WiDi
DLNA
EPG
NFC
Miracast
Micro Dimming
CI connection
SCART
DVI
IPv6 support
MBR support
Digital receiver / Tuner
DVB-C/T/T2/S/S2
Smart device management
Video recording option
Other technologies
Dolby; Bluetooth 5.1
Energy efficiency class
G
VESA standard
400x200mm