Televizors Samsung QE55QN80FAUXXH 55"(139cm) Neo QLED 4K UHD (3840x2160) Melns
SKU
522243
Ean
In stockIn supplier's warehouse 110 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 21. May
Self-pickup | Not available
Receive from 19. till 25. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Samsung
Model
QE55QN80FAUXXH
Screen size
55" (139cm)
Screen type
Neo QLED
Screen resolution
4K UHD (3840x2160)
Smart TV
Concave screen
Ambilight
Operating system
Tizen
Panel frequency (Hz)
120Hz
Sound power
60W
Smart control panel
Voice control
HDR
HDR technologies
Neo Quantum HDR, HDR10+, HLG
USB
Jā (2)
HDMI
Jā (4)
3.5mm connection
Bluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ-45)
Optical audio connection
eARC
DLNA
EPG
Micro Dimming
CI connection
Digital receiver / Tuner
DVB-T2/C/S2
Smart device management
Other technologies
Quantum Matrix, Dolby Atmos, Motion Xcelerator Turbo+
Energy efficiency class
F
Energy consumption (kWh/1000h)
77kWh
VESA standard
200x200mm
Color
Melna
Weight with stand (kg)
20.5kg
Height with stand (cm)
76.8cm
Depth with stand (cm)
25.5cm
Package size
140x84x18cm
Weight (kg)
17.5kg
Width (cm)
122.7
Height (cm)
70.6
Depth (cm)
2.6
Svītrkods
Reviews
Write a review for: Televizors Samsung QE55QN80FAUXXH 55"(139cm) Neo QLED 4K UHD (3840x2160) Melns