Televizors Samsung UE50U8072FUXXH 50"(127cm) LED 4K UHD (3840x2160) Melns
SKU
522249
Ean
In stockIn supplier's warehouse 53 pcs
Buying immediately
Through HP
Nomaksa - Inbank
months
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a | FREE
Receive from 18. till 21. May
Self-pickup | Not available
Receive from 19. till 25. May
Delivery by courier | From 10kgDelivery by courier | Not available
Manufacturer
Samsung
Model
UE50U8072FUXXH
Screen size
50" (127cm)
Screen type
LED
Screen resolution
4K UHD (3840x2160)
Smart TV
Concave screen
Ambilight
Operating system
Tizen
Panel frequency (Hz)
60Hz
Sound power
20W
Smart control panel
Voice control
HDR
HDR technologies
HDR10+, HLG
USB
Jā (2)
HDMI
Jā (3)
3.5mm connection
Bluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ-45)
Optical audio connection
eARC
DLNA
EPG
Micro Dimming
CI connection
Digital receiver / Tuner
DVB-T2/C/S2
Smart device management
Other technologies
Dynamic Crystal Color, AirSlim, SolarCell Remote
Energy efficiency class
G
Energy consumption (kWh/1000h)
71kWh
VESA standard
200x200mm
Color
Melna
Weight with stand (kg)
12kg
Height with stand (cm)
70.9cm
Depth with stand (cm)
22.6cm
Package size
125x77x14cm
Weight (kg)
11.5kg
Width (cm)
111.8
Height (cm)
64.5
Depth (cm)
2.6
Svītrkods
Reviews
Write a review for: Televizors Samsung UE50U8072FUXXH 50"(127cm) LED 4K UHD (3840x2160) Melns