Televizors Tcl 40S5400A 40"(100cm) LED FHD (1920x1080) Melns
SKU
516668
Ean
Out of stock
Shipping methods:
Self-pickup - Uriekstes 4a |
Receive from 18. till 21. May
Manufacturer
Tcl
Model
40S5400A
Screen size
40" (100cm)
Screen type
LED
Screen resolution
FHD (1920x1080)
Smart TV
Ambilight
Operating system
Android
Panel frequency (Hz)
60Hz
Sound power
9.5W x 2
Smart control panel
Nē (Atbalsta gudro vadības pulti)
Voice control
USB
Jā (1)
HDMI
Jā (2)
3.5mm connection
Bluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ-45)
Optical audio connection
Micro Dimming
CI connection
Other technologies
Dolby Digital Plus, HDR10, HLG
Energy efficiency class
F
Energy consumption (kWh/1000h)
40kWh
VESA standard
100x100mm
Color
Melna
Weight with stand (kg)
5.3kg
Height with stand (cm)
56cm
Depth with stand (cm)
18.4cm
Package size
102.5x60.5x12.8cm
Weight (kg)
5.2kg
Width (cm)
89.3
Height (cm)
50.8
Depth (cm)
9
Svītrkods
Details
Baudiet attēlu uz liela ekrāna
Augsta attēla izšķirtspēja
Spoguļekrāns
Micro Dimming funkcija
Bluetooth
Bezvadu peles un tastatūras pieslēgšana
Reviews
Write a review for: Televizors Tcl 40S5400A 40"(100cm) LED FHD (1920x1080) Melns