prof.logo
Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 91

Lapa
  1. Reģipsis Norgips S (GKB) | Reģipsis - profili | prof.lv Viss Online

    Reģipsis Norgips S (GKB)

    Garums (m)
    2m
    2.5m
    2.6m
    2.8m
    3m
  2. U-veida skava (distancers) Budmat CD profilam | Reģipsis - profili | prof.lv Viss Online
  3. U-veida skava (distancers) Knauf CD profilam | Reģipsis - profili | prof.lv Viss Online
  4. Piekāršanas stieple Budmat ar gredzenu | Reģipsis - profili | prof.lv Viss Online

    Piekāršanas stieple Budmat ar gredzenu

    Garums (mm)
    125mm
    170mm
    250mm
    300mm
    500mm
    700mm
  5. Stieple Knauf ar cilpu | Reģipsis - profili | prof.lv Viss Online

    Stieple Knauf ar cilpu

    Garums (mm)
    125mm
    250mm
    375mm
    500mm
    750mm
    1000mm
  6. Stūra šinas Knauf reģipsim (Alumīnija) | Reģipsis - profili | prof.lv Viss Online
  7. Stūra šinas reģipsim (Alumīnija) | Reģipsis - profili | prof.lv Viss Online
  8. Precīzu apmetumu vadulas (Cinkotas) | Reģipsis - profili | prof.lv Viss Online

Produkti 1-24 no 91

Lapa

Ģipškartons - citiem reģipsis, profili un ar to saistītie produkti

 Ģipškartons tautā biežāk saukts arī par reģipsi un tā profili un saistošās sistēmas nu jau ir gandrīz katra mājokļa sastāvdaļa tā vienkāršuma un plašo pielietojuma iespēju dēļ. Ar ģipškartonu jūs varat sasniegt rezultātu tieši tādu kā jūs vēlaties, vienlaikus nelimitējot citas iespējas, izmantojot profilus vai arī konstrukcijas veidojot no koka, zem ģipškartona būs iespēja ievietot siltumizolāciju, elektroinstalāciju vai ko citu un to būs vieglāk izdarīt kā citu sienu izbūves variantos.

Vai zinājāt ka ģipškartonam ir jau vairāk kā 100 gadu ?

Ģipškartons tika izgudrots Amerikas savienotajās valstīs jau 1916. gadā, lai arī popularitāti guva vien 50-tajos gados kad “Bēbīšu buma” laikā radās nepieciešamība pēc ātras un vienkāršas būvniecības iespējām ar zemu cenu.

Ģipškartons, tā profili un citas saistītās lietas

Ģipškartons pats par sevi ir daudzveidīgs, tagad jums ir iespēja iegādāties speciāli izstrādātu ģipškartonu liektām virsmām, grīdām, paaugstināta mitruma telpām, ar paaugstinātu ugunsdrošību un citām īpašībām. Tomēr, vai zinājāt ka tik pat būtiski ir izvēlēties arī saistītos materiālus?

Piemēram ģipškartonu ir nepieciešams stiprināt, taču ir vairāki veidi kā to darīt. Griestu un sienu gadījumā parasti tiek veidota speciāla konstrukcija. To var veidot no speciālajiem metāla profiliem vai vienkāršām koka konstrukcijām. Ja tiek veidoti liekumi tad visbiežāk izmanto speciālos metāla profilus, ko iespējams locīt vairākos punktos veidojot liektu līniju. Ja izmanto ģipškartonu grīdai, tad to vienkārši ir jāliek uz gludas virsmas. Gan grīdas, gan citus ģipškartonus ir iespējams skrūvēt vai  līmēt. Ģipškartona profiliem ir arī plaša stiprinājumu izvēle, gan savstarpējai stiprināšanai, lai izveidotu tīklu, gan enkuri un skavas stiprināšanai pie sienām un griestiem.

Ģipškartonu kā iekšdarbu materiālu izvēlas arvien biežāk, jo ar to ir viegli iestrādāt siltinājumu, ventilāciju, elektroinstalāciju un daudz ko citu, kas jums neliktos tik estētiskas, bet ir ļoti būtiskas komforta sniegšanai. Veidojot konstrukciju sienām un griestiem visbiežāk izveidotajā starpsienā tiek iestrādāta siltumizolācija un elektroinstalācija, tā pat griestu gadījumā bieži tiek iestrādāta arī ventilācija un apgaismojums.

Ja esat jau izveidojis konstrukciju, iestrādājis visu kas bijis jūsu plānos un nolemjat uzstādīšanu veikt pats, iespējams, jūs nonākat situācijā kad saprotat ka neesat izplānojis visus mērījumus tik labi kā jums likās un rodas sarežģījumi skrūvējot atrast atbalsta punktus kuros ir jāieskrūvē skrūves caur ģipškartonu. Jums par laimi par to jau ir padomāts, arī mūsu mājaslapā jūs varat atvērt sensoru sadaļu un izvēlēties kādu no balstu meklētājiem, tagad ir pieejami pat tādi sensori, kas spēj caur ģipškartonu atrast gan koka, gan metāla balstus un pat elektrības vadus, lai nejauši neradītu nevēlamus bojājumus, kas liks veidot pirmo ģipškartona ielāpu vairākus gadus ātrāk kā cerēts. Šo pieminot, šādi detektori ir īpaši izcils palīgs, ja remonts jau ir veikts sen un nav saglabājušās nekādas skices ar izmēriem par izbūvēto balstu izkārtojumu un esat nonācis situācijā kad kāda iemesla dēļ ir jāiekļūst sienā neradot liekus bojājumus.

Esat visu saskrūvējis, ko tagad ?

Jūsu telpa ir ieguvusi aprises ko vēlējāties, taču viss vēl ir raupjš, varbūt punktains ar skrūvcaurumiem. Tagad ir laiks lūkoties pēc špakteļmasas, tā pat kā lentas šuvju stiprināšanai un stūriem ar kuriem nostiprināt kantes. Arī šeit ir plašas izvēles iespējas, špakteļmasām ir dažādi žūšanas laiki, smalkuma pakāpes un līdz ar to izturības atšķirības. Lentas ir papīra, bet citas ir no sieta. Stūri ir metāla ar maziem caurumiņiem, bet ir arī sietveidīgi, daži vispār ir plastmasas, daži pat ir lokani, kaut gan tiem būtu jāpadara stūrus stingrus. Izvēles iespējas ir tiešām plašas, bet nesatraucies un droši dodies aplūkot lentu sadaļas šuvju stiprināšanai un stūru šinu sadaļu to nocietināšanai un ja pie produkta neatrodi īpašas norādes to iestrādei, vienmēr vari meklēt atbildes kā mūsu tā ražotāju mājaslapās.