prof.logo

Sienu un griestu apdares paneļi

Popularitātes
Filtri

20 Produkti

20 Produkti

Veidojot mājīgu atmosfēru mājās, svarīga nozīme ir sienu apdarei. Izmantojot dekoratīvās apdares plāksnes, lai uzlabotu interjeru mājoklī, Jūs variet izvedito gaumīgu dizainu dzīvojamajās telpās. Dekoratīvie sienas paneļi labi iederēsies jebkurā interjerā. Produktu klāstā atradīsiet dažāda dizaina paneļus virtuvēm, vannas istabām, guļamistabām vai pat ofisiem un restorāniem.

Piemēram, jaunās paaudzes Rocko sienas paneļi izceļas ar izciliem un pārdomātiem dizainiem, kas atbilst mūsdienu interjera dizaina tendencēm. Kolekcijā uzmanības centrā ir marmora un akmens apdares plāksnes. Ir iespējams atrast dizainu jebkurai gaumei – sākot no gaišām un elegantām marmora imitācijām līdz pat drosmīgi tumšiem akmens un betona dizainiem.

Digitālās drukas iespējas ļauj perfekti atainot arī vienmēr aktuālo skujiņas rakstu un izteiksmīgos akmens plaisājumus. Mūsdienu dizaina tendences ir iekļaut interjerā industriālus materiālus, tāpēc arī Rocko sienas paneļu kolekcija ir veltīta izteiksmīgiem un autentiskiem metāliem. Siltāku dizainu cienītājiem vairāk piemēroti būs piedāvātie koka raksta un imitācijas dekori.