prof.logo

Žoga stabi

Ja esat nolēmis apvilkt savu īpašumu ar estētiski pievilcīgu un noturīgu žogu, kvalitatīvi žoga stabi ir nepieciešamība. Uzņēmums "prof.lv" piedāvā plašu metāla žoga stabi sortimentu, kas atbilst visām mūsdienīgām prasībām un nodrošina ilgstošu stabilitāti. Mēs saprotam, ka žogu stabi ir svarīgi ne tikai funkcionalitātes, bet arī izskata ziņā, tādēļ mūsu klāstā ir pieejami arī 3d žoga stabi, kas piešķirs jūsu žogam modernu un izteiksmīgu izskatu. Mūsu metāla žoga stabi ir izgatavoti, lai izturētu dažādus laikapstākļus un nodrošinātu žoga ilgmūžību. Navigācija caur "prof.lv" piedāvāto žoga stabi un piederumi klāstu ir vienkārša un ērta, lai jūs varētu atrast vispiemērotāko risinājumu sava žoga izveidei. Iegādājoties žoga stiprinājumus un piederumus uzņēmumā "prof.lv", jūs varat būt pārliecināti par to augsto kvalitāti un ilgtspējīgu funkcionalitāti.

Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 83

Lapa
 1. Korķis taisnstūrprofilam, Melns | Žoga stabi | prof.lv Viss Online

  Korķis taisnstūrprofilam, Melns

  Izmērs (mm)
  40x70mm
  50x70mm
  40x100mm
  50x80mm
  60x120mm
  60x80mm
 2. Korķis kvadrātprofilam, Melns | Žoga stabi | prof.lv Viss Online

  Korķis kvadrātprofilam, Melns

  Izmērs (mm)
  32x32mm
  120x120mm
  140x140mm
  15x15mm
  20x20mm
  30x30mm
 3. Žoga stabs profilēts Ø48mm, zaļš (RAL6005) | Žoga stabi | prof.lv Viss Online
  ApjomaCena
 4. Stiprinājums, Melns | Žoga stabi | prof.lv Viss Online

  Stiprinājums, Melns

  Diametrs (mm)
  3mm
  4mm
  5mm
  6mm
 5. Montāžas cilpa žoga stiprināšanai, zaļa (RAL6005) | Žoga stabi | prof.lv Viss Online
 6. Skrūve 5.5x19mm | Žoga stabi | prof.lv Viss Online
 7. Uzgrieznis paneļu montāžai, Cinkots | Žoga stabi | prof.lv Viss Online
 8. Montāžas cilpa žoga stiprināšanai, cinkota (ZN) | Žoga stabi | prof.lv Viss Online

Produkti 1-24 no 83

Lapa

Kā Izvēlēties Piemērotus Žoga Stabus?

Privātmājas vai dārza drošība un estētika lielā mērā ir atkarīga no pareizi izvēlētiem žoga stabiem. Tie ne tikai nodrošina žoga izturību, bet arī ievērojami ietekmē kopējo ārējo izskatu. Šajā ceļvedī aplūkosim, kā izvēlēties žoga stabi sava īpašuma norobežošanai, ņemot vērā dažādus faktorus.

Žoga Stabu Materiāli un Veidi

Galvenais faktors, kas jāņem vērā izvēloties stabus ir materiāls. Metāla žoga stabi ir viena no populārākajām izvēlēm pateicoties to izturībai un stabilitātei. Tomēr izvēloties metāla stabiem, ir jāapsver cinkota pārklājuma esamība, kas novērsīs koroziju ilgtermiņā.

Žoga Stabu Uzstādīšana

Pareiza uzstādīšana ir būtiska, lai žogs kalpotu ilgi un nezaudētu savu estētisko izskatu. Pirms uzstādīšanas ir svarīgi pareizi sagatavot zemi un nodrošināt stabu taisnīgumu. Žoga stabi un piederumi, piemēram, pamatu bloki vai betonēšanai paredzētas maisījumi, var ievērojami atvieglot montāžas procesu un paildzināt žoga mūžu.

Žogu Stabu Izmēri un Formas

Izvēloties žogu stabi, jums jāņem vērā stabu izmēri. Augstāki stabi piedāvā lielāku privātumu, bet tiem nepieciešams arī pastiprināts pamats. Stabu biezums ietekmēs to noslogojuma spēju un izturību. Iespēja uzstādīt 3D žoga paneļus var būt svarīga, ja domājat par mūsdienīgu un drošu žoga risinājumu. 3d žoga stabi ir speciāli izstrādāti, lai tie atbilstu paneļu konstrukcijām.

Izturība Pret Laika Apstākļiem

Žoga stabu izturība pret laika apstākļiem ir izšķirīgs faktors izvēles procesā. Metāla žoga stabiem, kā jau minējām, būtu jābūt cinkotiem vai pārklātiem ar citām aizsargājošām kārtām, lai izturētu mitrumu, sniegu un citus klimatiskos apstākļus.

Dizaina un Estētikas apsvērumi

Izvēloties žoga stabi, nevar aizmirst par estētiku. Izstrādājot mājas apkārtnes dizainu, žoga stabu krāsai un formai ir jāsaskan ar pārējo vidi. Var veicināt unikālu risinājumu, piemēram, izvēloties nestandarta krāsas vai veidoto 3d žoga stabiem, kas padarīs jūsu mājas apkārtni vēl pievilcīgāku.

Secinājums

Izvēloties pareizos žoga stabi, ir jāņem vērā vairāki svarīgi faktori, tostarp materiāla izturība, žoga tipa prasības, stabu dimensions un dizains, kā arī profesionāla uzstādīšana un apkope. Ievērojot šos ieteikumus un pareizi izvēloties žoga stabi un piederumi, jūsu žogs kalpos droši un estētiski pievilcīgi ilgus gadu. Meklējiet pašus piemērotākos žoga produktus mūsu internetveikalā prof.lv un nodrošiniet gan drošību, gan skaistumu savam īpašumam.

Kāpēc Izvēlēties Mūsu Piedāvātos Žoga Stabus?

Mūsu mājaslapā prof.lv jūs atradīsiet tikai kvalitatīvus žoga stabus, kas atbilst augstākajiem nozares standartiem. Mēs lepojamies ar plašu metāla žoga stabu sortimentu, kā arī visiem nepieciešamajiem žoga stabi un piederumi, lai jūsu žogs būtu stabilāks un izturīgāks. Arī mūsu 3d žoga stabi ir radīti, lai piedāvātu mūsdienīgas un drošas žogu konstrukcijas.

Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties žogu, kas lieliski izskatās vai nodrošina maksimālu privātumu un drošību, mūsu speciālisti var palīdzēt jūs izvēlēties vispiemērotākos produktus jūsu vajadzībām. Apmeklējiet prof.lv, lai iegādātos kvalitatīvus žoga stabus un piederumus šodien!