prof.logo
×
×

Aizkaru sliedes

Lai radītu harmonisku un stilīgu interjeru, "prof.lv" piedāvā plašu aizkaru sliedes klāstu, kas pielāgojas jebkuram telpas dizainam un funkcionalitātei. Mūsu aizkaru sliedes pie griestiem ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas sasniegt gludu un nepārtrauktu dizainu, kas vizuāli palielina telpu. Tāpat pie mums varat atrast griestu aizkaru sliedes, kas ir piemērotas gan mājīgām mājām, gan oficiālām biroja telpām. Kvalitatīvas aizkaru sliedes un aksesuāri ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem un nāk ar dažādiem montāžas risinājumiem, kas ļauj vienkārši pielāgot sliežu sistēmu jūsu vajadzībām. Mūsu aizkaru sliedes profili ir rūpīgi izstrādāti, lai atvieglotu aizkaru uzstādīšanu un nodrošinātu ilgstošu darbību. Iepērcieties "prof.lv" tiešsaistes veikalā, lai atrastu vispiemērotāko aizkaru sliedes risinājumu savai mājai vai birojam, un izveidojiet telpu ar estētiku un funkcionalitāti, ko vēlaties.

Popularitātes
Filtri

16 Produkti

 1. Karnīze - Aizkaru Sliede Dekorika, 3-Sliežu, Plastmasas, Balta | Aizkaru sliedes | prof.lv Viss Online

  Karnīze - Aizkaru Sliede Dekorika, 3-Sliežu, Plastmasas, Balta

  Garums (cm)
  200cm
  140cm
  230cm
  170cm
  270cm
  300cm
 2. Karnīze - Aizkaru Sliede Dekorika, 2-Sliežu, Plastmasas, Balta | Aizkaru sliedes | prof.lv Viss Online

  Karnīze - Aizkaru Sliede Dekorika, 2-Sliežu, Plastmasas, Balta

  Garums (cm)
  205cm
  235cm
  175cm
  145cm
  275cm
  300cm
 3. Karnīze - Aizkaru Sliede Dekorika, 1-Sliedes, Plastmasas, Balta | Aizkaru sliedes | prof.lv Viss Online

  Karnīze - Aizkaru Sliede Dekorika, 1-Sliedes, Plastmasas, Balta

  Garums (cm)
  150cm
  180cm
  210cm
  280cm
  240cm
  300cm

16 Produkti

Kā Izvēlēties Aizkaru Sliedes: Jūsu Visaptverošā Ceļveža

Kad runa ir par istabu noformējumu un komforta radīšanu, maz kas spēlē tik lielu lomu kā aizkari un to aizkaru sliedes. Tie ir vitāli ne tikai praktiskā ziņā, bet arī kā interjera elements, kas piešķir telpai pabeigtības un mājīguma sajūtu. Taču, kā pareizi izvēlēties aizkaru sliedes, kas piemērotas tieši Jūsu mājai? Šajā rakstā, we will apskatīsim visus galvenos aspektus, kas palīdzēs Jums pieņemt informētu izvēli, kad iegādājaties aizkaru sliedes mūsu tiešsaistes veikalā prof.lv.

Aizkaru sliedes – Kas jāņem vērā?

Aizkaru sliedes var būt dažādu dizainu, materiālu un instalācijas veidu. Lai jūs varētu izvēlēties piemērotākās, ir svarīgi apsvērt vairākus faktorus.

Izvēloties Aizkaru Sliedes Pie Griestiem

Aizkaru sliedes pie griestiem ir lieliska izvēle, ja vēlaties vizuāli palielināt telpu vai radīt modernu, minimālistisku izskatu. Ar šāda veida sliedēm, aizkari liekas, ka plūst no pašiem griestiem, veidojot gludu un nepārtrauktu līniju. Lai izvēlētos pareizās griestu sliedes, izmēriet griestu platību, kur sliedes tiks montētas, ņemot vērā izliekumus un stūrus, kā arī aizkaru smagumu.

Griestu Aizkaru Sliedes

Vēl viens svarīgs aspekts ir pašas griestu aizkaru sliedes izvēle. Šeit, jums jāapsver materiāls, no kura sliede izgatavota, un tās dizains. Vai dzīvojat modernā vai tradicionālā vidē? Vai vēlaties, lai sliedes būtu gandrīz nemanāmas vai kļūtu par stilīgu akcentu?

Aizkaru Sliedes un Aksesuāri

Aizkaru uzstādīšana neaprobežojas tikai ar sliedēm. Ir jāizvēlas arī dažādi aizkaru sliedes un aksesuāri, piemēram, gala stadijas, paliktņi un aizkaru ķermeņi. Aksesuāri piešķir galīgo akcentu aizkaru izskatam un funkcionalitātei, tāpēc to izvēlei jāpievērš īpaša uzmanība.

Aizkaru Sliedes Profili

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgs aspekts ir aizkaru sliedes profili. Tie var būt vienkārši vai dubulti, kas atļauj vienā sliedē uzstādīt divus aizkaru slāņus – vienu pārsvarā dekoratīvu un otru, kas nodrošina telpas tumšināšanu vai privātumu. Profili ir svarīgi, jo tie nosaka ne tikai izskatu, bet arī sliedes funkcionalitāti un izturību.

Kādas funkcijas jāņem vērā izvēloties aizkaru sliedes?

 • Izmēri: Izvēlieties sliedes, kas ir pietiekami garas, lai aptvertu visu loga vai durvju platību, un nepieciešamības gadījumā jūs varat piegriezt tās īsākas.
 • Instalācijas veids: Noteikt, vai vēlaties griestu sliedes vai sienas sliedes, atkarībā no izvēlētā dizaina un praktiskajām vajadzībām.
 • Materiāls: Izvēlieties kvalitatīvus materiālus, kas garantēs ilgstošu un bezproblēmu lietošanu. Alumīnijs, plastmasa un metāli ir populāri izvēles varianti.
 • Dizains: Sliedes var arī būt dekoratīvs elements telpā, so izvēlieties tās, kas atbilst Jūsu interjera stilam.
 • Aksesuāri: Pārliecinieties, ka sliedes nav tikai funkcionalas, bet arī sader ar Jūsu aizkaru tipu un dizainu.

Noslēgums

Prof.lv piedāvā plašu izvēli aizkaru sliedēm un aksesuāriem, lai atbilstu jebkuras telpas vajadzībām un dizainam. Apdomāta aizkaru sliedes izvēle, ņemot vērā visus iepriekš minētos aspektus, garantēs, ka Jūsu telpas izskats būs gan praktisks, gan estētiski pievilcīgs. Apmeklējiet mūsu veikalu un meklējiet ideālās sliedes Jūsu mājas aizkaru sistēmai jau šodien.