prof.logo

Siltumnīcas plēves

Popularitātes
Filtri

4 Produkti

4 Produkti

Plēve aizsargā siltumnīcu no saules stariem un rada siltu, patīkamu klimatu. Plēve siltumnīcai ir nepieciešama, lai ļautu augiem augt tiem piemērotā vidē. Pastāv dažāda biezuma plēves siltumnīcām, sākot no 100 līdz pat 200 mikroniem, taču biezums nav svarīgākais, izvēloties plēvi. Plēves izturība ir atkarīga no tās sastāva, nevis biezuma.

Viens no faktoriem, kas ir svarīgāks par biezumu ir gaismas caurlaidības indekss. Ja plēve nelaiž cauri pietiekamu daudzumu gaismas, augiem trūkst gaismas un tie vienkārši neaugs. Mūsdienās lielākajai daļai plēvju ir 95% procentu gaismas caurlaidības. Svarīgi minēt, ka gaismas caurlaidība ir atšķiras dažādas krāsas plēvēm. Bezkrāsainajām plēvēm ir vislabākā gaismas caurlaidība.

Vēl viens svarīgs faktors ir ultravioletā starojuma stabilizācijas pakāpe. UV 10 marķējums uz plēves siltumnīcai liecina, ka tā kalpos 10 sezonas līdz tā sāks sadalīties. Turpretim UV 5 plēve kalpos piecas sezonas. Preču klāstā atradīsiet plēves ar iestrādātiem polipropilēna diegiem, kas palielinās plēves mehānisko izturību.