prof.logo

Līmētas koka plātnes

Līmētas koka plātnes ir teicams materiāls dažādu mēbeļu un interjera elementu izgatavošanai, piedāvājot izcilu stabilitāti un izturību. "Prof.lv" piedāvā plašu līmētu koka plākšņu klāstu, tostarp līmētas priedes koka plāksnes un elegantās ozola plātnes, kas ir piemērotas gan koka galda virsmām, gan citiem mājokļa dizaina risinājumiem. Šīs kvalitatīvās koka plāksnes ir rūpīgi izgatavotas, izmantojot modernas tehnoloģijas, kas nodrošina ilgstošu izstrādājuma kalpošanas laiku. Plāksnēs tiek izmantoti dabīgā koka paneļi, kas līmēti kopā, lai palielinātu materiāla noturību pret mitrumu un temperatūras izmaiņām. Ar "prof.lv" konkurentspējīgo līmētas koka plātnes cenu, jūs varat izveidot savas sapņu mēbeles bez ievērojamiem ieguldījumiem. Tā kā mēs saprotam dažādas klientu vajadzības, mūsu sortimentā atradīsiet dažādu biezumu un izmēru koka plāksnes, lai iedzīvinātu savus projekta plānus. Izvēloties "prof.lv", jūs izvēlaties ne tikai izcilu produktu, bet arī ekspertu atbalstu un padomus vispiemērotākā materiāla izvēlē.

Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 29

Lapa
 1. Līmēta Koka Plāksne Lamela ozola 43mm | Līmētas koka plātnes | prof.lv Viss Online

  Līmēta Koka Plāksne Lamela ozola 43mm

  Garums (mm)
  800mm
  900mm
  1000mm
  1100mm
  1200mm
  1400mm
 2. Līmēta Koka Plāksne Lamela oša 20mm | Līmētas koka plātnes | prof.lv Viss Online

  Līmēta Koka Plāksne Lamela oša 20mm

  Garums (mm)
  800mm
  900mm
  1000mm
  1100mm
  1200mm
  1400mm
 3. Līmēta Koka Plāksne Lamela ozola 20mm | Līmētas koka plātnes | prof.lv Viss Online

  Līmēta Koka Plāksne Lamela ozola 20mm

  Garums (mm)
  800mm
  1000mm
  1200mm
  1300mm
  1400mm
  1500mm
 4. Līmēta Koka Plāksne Lamela oša 43mm | Līmētas koka plātnes | prof.lv Viss Online

  Līmēta Koka Plāksne Lamela oša 43mm

  Garums (mm)
  800mm
  900mm
  1000mm
  1100mm
  1200mm
  1400mm
 5. Līmēta Koka Plāksne Lamela ozola 33mm | Līmētas koka plātnes | prof.lv Viss Online
 6. Līmēta Koka Plāksne Lamela ozola 26mm | Līmētas koka plātnes | prof.lv Viss Online
 7. Līmēta Koka Plāksne Lamela ozola 18mm | Līmētas koka plātnes | prof.lv Viss Online

Produkti 1-24 no 29

Lapa

Kā izvēlēties līmētas koka plātnes jūsu projektam?

Katru dienu mēs saskaramies ar lēmumu pieņemšanu, un tas attiecas arī uz būvniecību un mājas dekorāciju. Viens no populārākajiem materiāliem, kurš tiek izmantots gan mēbeļu izgatavošanai, gan interjera elementiem, ir līmētas koka plātnes. Tomēr, daudziem var rasties jautājums – kā izvēlēties pareizās plātnes savam projektam? Šajā ceļvedī mēs atklāsim, uz ko pievērst uzmanību, pērkot šos materiālus tieši no "prof.lv" interneta veikala.

Kas ir līmētas koka plātnes?

Līmētas koka plātnes ir izgatavotas no vairākām koka šķiedru slāņiem, kurus savieno izmantojot īpašas līmes. Tās ir ilgtspējīgas, izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem un viegli apstrādājamas. Tās tiek plaši izmantotas mēbeļu ražošanai, kā koka galda virsmas, durvju izgatavošanai, kā arī citos dizaina un arhitektūras projektos.

Kā izvēlēties piemērotas līmētas koka plātnes jūsu projektam?

Izvēloties līmētas koka plātnes, vissvarīgākais ir saprast, kādi ir jūsu projekta specifiskie prasības un vajadzības. Piemēram, līmētas priedes koka plāksnes ir vieglas un gaišas, tās lieliski derēs mēbelēm vai interjera elementiem, kam nepieciešama gaiša koka estētika. Taču, ja vēlaties izteikti izturīgas un cietsirdīgas plātnes, tad ozola plātnes būs piemērotākas jūsu projekta realizācijai.

Ko ņemt vērā izvēloties līmētas koka plātnes?

 • Izmēri un biezums: Pārliecinieties, ka izvēlētās koka plāksnes atbilst jūsu projektā paredzētajiem izmēriem. Ņemiet vērā, ka biezākas plātnes būs smagākas un var būt nepieciešama stiprāka konstrukcija, lai tās atbalstītu.
 • Finieris un apdare: Atkarībā no tā, vai plātni plānojat tālāk krāsot, lakot vai atstāt tās dabiskajā tonī, izvēlieties piemērotu finieri un apdares veidu.
 • Izturība pret mitrumu: Ja plātne tiks izmantota telpās ar augstu mitruma līmeni vai ārpus telpām, nepieciešams izvēlēties mitrumizturīgās plātnes.
 • Cena: Līmētas koka plātnes cena var būtiski atšķirties atkarībā no koka veida, izmēriem un kvalitātes. "prof.lv" piedāvā izdevīgas cenas un plašu produktu klāstu, kas atbilst dažādām vajadzībām un budžetam.

Kur iegādāties?

Izvēloties līmētas koka plātnes, svarīgi ir izvēlēties uzticamu piegādātāju. "prof.lv" interneta veikals ir atzīta vieta, kur atrast plašu koka plāksne izvēli – sākot no priedes līdz pat ekskluzīvām ozola plātnēm. Šeit jūs atradīsiet detalizētu informāciju par katru produktu, kas palīdzēs jums pieņemt informētu lēmumu.

Nobeigumā, izvēloties līmētas koka plātnes tieši jūsu mājas vai komercprojektam, svarīgi ir piesaistīt profesionāļus un izvēlēties kvalitatīvus materiālus. Šī iemesla dēļ "prof.lv" ir ideāla vieta, lai iegūtu gan produkta kvalitāti, gan profesionālu apkalpošanu. Apceļojiet mūsu plašo tiešsaistes veikalu un atrodiety vispiemērotāko līmēto koka plātni tieši savām vajadzībām!